Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Чернігівцям „до лампочки” проблеми Стрижня та незаконної забудови? Представники «Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень» представили результати соціологічного дослідження. Що ж на думку виборців є найголовнішою проблемою

На першому місці опинився стан доріг.

У першій п’ятірці: якість комунальних послуг, високі ціни на товари та послуги, низька якість медичних послуг, безробіття.

Проблеми ж річки Стрижень набрали лише 7,6% і займають десяту позицію.

Помітно, що першочергові проблеми на думку експертного середовища і звичайного населення різко відрізняються одне від одного, - зазначив президент «Поліського фонду міжнародних і регіональних досліджень» Геннадій Максак.

Незаконні забудови відповідно набрали лише 0,2 % і у списку проблем є передостанніми.

Невже команди депутатів прогадали і взялися не за ті проблеми?

Результати досліджень та своє звернення адресували представники «Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень» та Чернігівського освітнього центру «Ініціатива» депутатам та штабам політичних партій. З пропозицією включити вирішення цих проблем до своїх передвиборчих програм.

Представники громадських організацій будуть контролювати, як кандидати включать ці проблеми до своїх передвиборчих програм. Оцінюватимуть практичність виконання. Не просто обіцянки виконання, а план і конкретні пропозиції, - зазначив Павло Пущенко, голова освітнього центру «Ініціатива».

Яким чином будуть вирішуватися ці проблеми, хоча б у передвиборчих програмах, а не в реальності? Результати досліджень обіцяють представити восени, ще до виборів.

Источник:  http://svoboda.fm/

   3-08-2012, 11:46   Просмотров: 615    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.