Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Рахують голоси за проекти Бюджету участіСьогодні в Чернігівській міській раді розпочався і триває процес підрахунку голосів чернігівців, відданих за проекти Бюджету участі (Громадського бюджету).
Бюлетені рахують представники спеціальної робочої групи, створеної для реалізації проекту Громадського бюджету в Чернігові.
На переконання громадського активіста Андрія Вареника, який входить до цієї робочої групи, якщо цього року набагато більше чернігівців взяли участь у реалізації бюджету участі та у голосуванні, значить люди довіряють цьому проекту більше з кожним роком.
Будемо сподіватися, що переможуть найбільш достойні проекти», - говорить він.
Коментуючи завершальний етап реалізації бюджету участі в поточному році, заступник міського голови Олександр Ломако нагадав, що в робочу групу, яка створена за розпорядженням міського голови, увійшли громадські активісти, представники структурних підрозділів міської ради, всі бажаючі, які зацікавились реалізацією проекту Громадського бюджету в Чернігові. Представники робочої групи долучались до процесу реалізації бюджету участі на всіх його етапах.
«Минулого року у голосуванні за подані проекти взяли участь близько 11 тисяч чернігівців, а у цьому році - понад 18 тисяч. Ми бачимо, що цього року проект став більш цікавим для громади міста. Наступного року, коли будемо реалізовувати проект бюджету участі у Чернігові вже втретє, ми сподіваємось залучити до нього ще більше жителів міста. Наше завдання – охопити приблизно 30 тисяч людей, тобто 10% населення», – сказав Олександр Ломако.
Як повідомлялося раніше, всього до голосування допущений 61 проект, з яких 30 проектів передбачають капітальні видатки та 31 - поточні видатки. Загальний обсяг фінансування - понад 6,5 млн грн (по 50% цієї суми на кожний вид видатків). Найбільша кількість пропозицій стосується сфер освіти, культури й медицини.
«Процес відкритий, підрахунок голосів ведеться публічно у присутності представників засобів масової інформації, – сказав Олександр Ломако. – Як люди проголосували, ті проекти й будуть допущені до реалізації. У бюджеті Чернігова на 2017 рік на реалізацію проектів-переможців планується передбачити приблизно 6,5 млн грн».

   11-10-2016, 09:40   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.