Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Як крадуть солярку в «Чернігівводоканалі»Нова інформслужба старого КП «Чернігівводоканал» з новим керівництвом розповідає, що зміна керівництва комунального підприємства суттєво відзначилась на вимогах до трудової дисципліні працівників.
Якщо раніше на «халтурки» з застосуванням техніки КП, або використання «зекономленого» пального в особистих цілях, фактично закривали очі, то тепер боротьба з таким – на першому плані.
Такі начебто дріб’язки за рік витікали у мільйонні збитки.
Співробітники зливали «зекономлене» пальне у баки приватних автомобілів, виконували роботи на об’єктах, отримуючи за це готівку. І це було нормою. Але після кадрових змін колектив КП «Чернігівводоканал» було попереджено про те, що з нецільовим використанням комунальної власності ніхто миритися не буде.
Люди зрозуміли нові вимоги і це дало певні результати. Не дивлячись на те, що обсяги робіт у порівнянні з попередніми роками не зменшився, в червні 2016 року споживання пального скоротилося на 6000 л, у липні – на 8000 л і навіть у серпні, при використанні на підрядні роботи понад 3000 л пального, економія перевищила 2000 л.
Але неможливо відслідкувати, хто і як виконує свої обов’язки. Користуючись тим, що, мовляв, «не помітять», дехто з працівників підприємства продовжив своє «заробітчанство».
Про факт зливу пального в приватні автомобілі під час заправки техніки підприємства 16 вересня керівництву КП «Чернігівводоканал» повідомили мешканці Чернігова, які були присутні на АЗС за адресою: Козацька, 41.
«Спочатку я не зрозумів, чого це водій спеціалізованого автомобіля КП «Чернігівводоканал» передає пістолет для заправки водію приватного мікроавтобусу, який під’їхав з порушенням правил руху на заправці, під суміжну колонку. Але потім все стало на свої місця: я побачив, що пальне підприємства тече в приватні баки. Буквально через декілька хвилин ситуація на цій же колонці повторилася з іншим автомобілем КП «Чернігівводоканал». На цей раз вантажівка не доїхала до заправки і пропустила поперед себе приватний мікроавтобус, який почав заливати пальне у ємності через відкриті задні двері», – розповів про скандальну ситуацію на АЗС мешканець Чернігова. На підтвердження своїх слів він надав фото, зроблене на мобільний телефон.
Після повідомлення про злив пального під час заправки службових автомобілів наказом по КП «Чернігівводоканал» була сформована комісія, метою роботи якої було встановлення кола посадових осіб, причетних до виявленого факту та проведення перевірки щодо наданої інформації.
В результаті службового розслідування комісія встановила, що два водії підприємства 16 вересня отримали на КП «Чернігівводоканал» талони на дизельне пальне номіналом 40 та 50 л для заправки службових автомобілів. Але замість належного виконання своїх посадових обов’язків вони передали пальне стороннім особам. Комісією було отримане відео з камер відеоспостереження, розташованих на АЗС за адресою: вул. Козацька,41.

Всі факти, викладені мешканцем Чернігова підтвердилися. На відео видно, що передача пального відбувається за чітко відпрацьованою схемою, що наштовхує на припущення про те, що пальне таким чином зливалося систематично.
Сума збитків, наданих водіями 16.09.2016 перевищила 1600 грн. Комісія запропонувала притягнути водіїв до дисциплінарної відповідальності, оголосивши догану. А також шляхом утримання з заробітної плати відшкодувати підприємству вартість вкрадених матеріальних цінностей.
26 вересня на КП «Чернігівводоканал» було оприлюднено наказ про притягнення до відповідальності працівників автотранспортного цеху. А 30 вересня 2016 року два водії, відносно яких проводилося службове розслідування, після відшкодування збитків підприємству, були звільнені.
Чи стане цей ганебний випадок уроком для інших співробітників КП «Чернігівводоканал» – покаже час. Але керівництво підприємства переконане, що в колективі з розумінням ставляться до ситуації, що склалася і дають належну оцінку фактам розкрадання комунальної власності.

   5-10-2016, 11:17   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.