Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: Joker   
Чернігівський суддя Деркач «реанімував небіжчика»Тільки-но в Україні провели першу унікальну операцію з пересадки серця, як суддя Олександр Деркач вирішив узагалі «реанімувати небіжчика».
Щоправда, він зробив сенсацію у судовій галузі: 20 липня у Новозаводському районному суді Чернігова він виправляв описку у… скасованому Чернігівським апеляційним судом рішенні.
Суддя узявся розглядати заяву ображеної позивачки, яка програла суд, про виправлення описки у скасованому апеляційним судом рішенні, керуючись ст. 369 ЦПК, в якій ідеться не про описки, а про… визнання виконавчого листа недійсним.
А оскільки ухвала, прийнята за вказаною статтею, оскарженню не підлягає, то виконавчий лист може бути визнаний не обов’язковим до виконання, і відповідачці, яка виграла цей суд, не відшкодують дві тисячі гривень правової допомоги. Оце віртуозно!
Заява про виправлення описки була подана 10 червня і, згідно з п. 2 ст. 219 ЦПК, мала б розглядатися в 10-денний термін. Але суддя, порушуючи закон, вирішив виправити помилку аж… через місяць і 10 днів. То нічого, що вже є «запашок». Утім, якщо проаналізувати всю судову справу, то схоже, що суддя Деркач «не гидливий» – «знудило» тільки присутніх у судовій залі.
До речі, всі судові засідання пан Деркач проводив у кабінеті. За своїм робочим столом він почувався комфортно. І його не хвилювало, що учасники процесу, між якими неприязні стосунки, вимушені тертися один з одним рукавами. До того ж, якщо хтось хотів бути присутнім на засіданні як слухач, то Деркач розводив руками – мовляв, і без вас тісно. Лише одного разу наполеглива жінка, яка давала свідчення, вблагала Деркача, щоб дозволив постояти в куточку.
Cудилищем під головуванням Деркача, яке за надуманим позовом розтягнулося на два роки, зацікавилася громадськість. І своєю присутністю вирішила це засвідчити. Тому судове засідання Деркач проводив як потрібно, у залі засідань.
Щодо виправлення описки «в неприродний спосіб», суддя мав би знати і постанову Пленуму Верховного суду України, яка рекомендує спочатку виправляти описки, а потім надсилати справу до суду вищої інстанції – апеляційного. Заява про виправлення описки датована 10 червня, а засідання апеляційного суду відбулося 16 червня, тож час на виправлення помилки «у природній спосіб» – тобто законний – був.
Знехтував Деркач і ст.21 ЦПК, де зазначено: суддя, який брав участь у вирішенні справи в суді першої інстанції, не може брати участь у новому розгляді її судом першої інстанції після скасування попереднього рішення.
Чи то заперечення відповідачки проти незаконного виправлення описки, в якому вона чітко вказала на порушення її прав протягом усього судового процесу та наголосила на абсурдності чергового засідання, чи то присутність громадськості дещо порушили спокій судді – ніби ніяковів, червонів. А приймаючи рішення, довго радився. Як ніколи довго. І статтю 369 ЦПК у своїй же ухвалі, яка не підлягала оскарженню, визнав опискою (!)
Проте описку в скасованому, неіснуючому рішенні все-таки виправив. Відтак суддя Деркач зробив ноу-хау в судовій галузі. Це його рішення рівноцінне операції, проведеній небіжчику (прости, Господи, за порівняння).
Якщо судді приймають рішення в порушення законодавства, то очевидні, принаймні, два висновки – непрофесіоналізм або мотивація. Якщо хтось знає третій варіант – підкажіть наївним.

   13-09-2016, 10:40   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.