Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Новости культуры Чернигова   Автор: vadimklose   
«Краєзнавець» презентує видання про Чернігівський район.18 грудня об 11.00 у читальному залі Чернігівської обласної універсальної бібліотеки ім. В. Г. Короленка відбудеться засідання клубу «Краєзнавець», в рамках якого Чернігівський районний осередок Національної спілки краєзнавців України презентуватиме видавничі здобутки 2012 року.
Повідомляє представник клубу «Краєзнавець».
На заході буде представлено книги Дем’яна Вайсмана «Судьба солдата — хроника одной семьи», Віри Зайченко «Новобілоуська метрична книга та її персоналії», Василя Якубця «Наша Семенягівка».
У цікавому документальному нарисі Дем’яна Вайсмана розповідається про полковника Михайла Ілліча Бланка, який загинув у роки Другої світової війни, боронячи Чернігів, у нерівних боях біля сіл Виблі та Піски.
У новому виданні Віри Зайченко на основі пам’ятки із зібрання Чернігівського обласного історичного музею ім. В. В. Тарновського — метричної книги Свято-Троїцької церкви с. Новий Білоус Чернігівського району — автор розповідає про мешканців околиці Чернігова. До речі, метричні книги — паперові формуляри, в яких духовенство реєструвало акти громадянського стану членів церкви: хрещення (народження), вінчання (шлюб), поховання (смерть). Це важливий історичний документ і джерело для науковців, істориків, статистиків та демографів.
У книзі Василя Якубця йдеться про невеличке село Семенягівка та його людей, яке входить до Пакульської сільради Чернігівського району. Тут народилися: Герой Радянського Союзу Йосип Андрійович Конюша (в березні 1944 року він одним з перших форсував Дністер); начальник інспекції державного технічного нагляду Василь Миколайович Дорошок; жив 103-річний дід Гринь.
Василь Якубець вирішив написати книгу про свою малу Батьківщину після виходу у світ нині популярного видання «Голос пам’яті. Історія села Пакуль та його округи». Долучилося до створення своєрідного літопису Семенягівки і Товариство «Чернігівське земляцтво» в м. Києві.
Організатори заходу: Чернігівська районна державна адміністрація, Чернігівський районний осередок Національної спілки краєзнавців України, Чернігівська обласна універсальна бібліотека ім. В. Г. Короленка.

Источник:  http://svoboda.fm

   17-12-2012, 10:56   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.