Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Главные новости Украины   Автор: vadimklose   
Кандидат-опозиціонер Боровик здивований вихвалянням зрадників і саботажем з боку «Батьківщини»«Високий Вал» попросив кандидата від опозиційних сил – висуванця ВО «Свобода» по 209-му округу Валерія Боровика прокоментувати останню сенсаційну заяву керівника чернігівської обласної «Батьківщини» Олександра Кодоли, у якій той висловив фактично підтримку «креатурі» влади Івану Куровському.

Пан Валерій був здивованій такій відвертій новині, хоча схоже, що був готовий і до такого розвитку подій:

- По-перше, велике здивування викликав у мене цей коментар і улесливі відгуки від керівника обласної «Батьківщини». Оскільки за великим рахунком Іван Куровський на сьогодні для «Батьківщини» є зрадником і вірно говорять люди: якби такі як Куровський були в опозиції і не зрадили Тимошенко, якби вони були одним кулаком, Янукович би ніколи не посадив Тимошенко. По-друге, Янукович би ніколи не призначив на посади таких міністрів. Отже, у загальному стані в державі винні в першу чергу «тушки», які перебігли і після цього в Україні почалися проблеми.

Валерій Боровик згадав і про коментар керівника ніжинської «Батьківщини», який також болісно відреагував на листівку, що викривала «будівельні махінації Івана Куровського».

- При такому розкладі є недоречності. Якщо «Батьківщина» і «Свобода» об’єднали зусилля, то вони повинні підтримувати одне одного і словом, і ділом. Але на сьогоднішній день ми відчуваємо підтримку від «Батьківщини» лише в Срібнянському районі. Там організацію очолює гарна й позитивна людина і відбувається повна співпраця. А заїжджим людям Івана Івановича вони дали «від ворот поворот». Крім того, Срібнянська організація вже двічі досягала найкращого в Україні результату у відсотках за голосами, відданими за «Батьківщину» і Тимошенко. Це про щось говорить, - зазначив Валерій Боровик.

При цьому, за словами кандидата-свободівця, партійне керівництво «Батьківщини» у інших районах округу є фактично «глухим», а співпрацю вдається налагоджувати лише на «низовому» рівні.

- Ми ідемо до тих людей, які щиро підтримують Юлію Тимошенко. Отам є розуміння і підтримка. Тобто, у чернігівської «Батьківщини» існує велика партійна проблема. Ті люди, які фінансувалися Куровським протягом кількох років, після його зради залишилися з ним у тісній співпраці. І, в першу чергу, у фінансовій. Нам так і не вдалося налагодити співпрацю з першими особами Ічнянської, Носівської і Ніжинської організації «Батьківщини». Дуже важко з Варвинською. Самі ж партійці активно підтримують опозиційний рух, - додав Боровик.

Він сказав, що буде змушений розповісти про таку ситуацію Олександрі Кужель під час її візиту на округ заради того, аби вона її виклала своєму партійному керівництву.

- Нагорі повинні знати про такі речі. Але на сьогодні мені б не хотілося розчаровувати тих виборців, погляди яких спрямовані на опозиційність до Януковича. Так, на жаль, подібні заяви дезорієнтують виборця. Бо багато хто буде орієнтуватися на позицію лідера облорганізації «Батьківщини» і на те, як він улесливо відгукується про людину, що зрадила «Батьківщину». До речі, організація Кужель випустила дуже хорошу листівку «Політичним зрадникам – політичне кладовище». Там чітко проаналізований вихід кожного депутата з фракції. Таких листівка навіть називає політичними покидьками, тобто це не мої слова. І коли таких людей гарно позиціонує голова обласної «Батьківщини», це дезорієнтує виборця, - продовжив кандидат і висловив необхідність дезавуювати заяви, що дискредитують партію і її лідера.

Валерій додав, що в Чернігівській області відбувається багато дивних речей. Наприклад, голова носівської «Батьківщини» відмовився замовляти зал для виступу Олександри Кужель:

- Ми домовляємося про приїзд депутата і журналіста Андрія Шевченка, а Варвинська організація «Батьківщина» вмиває руки. Каже, щоб самі займалися. На жаль, так поводять себе перші особи опозиції на місцях, що негативно впливає на рейтинг.

Валерій додає, що йому б не хотілося втрачати можливостей співпраці. Адже опозиційні сили для того і об’єдналися в єдиний кулак, щоб перемогти. Але при цьому доводиться констатувати картину «тихого саботажу». Так, в наметах «Батьківщини» на 209-му окрузі взагалі не ведеться агітація за мажоритарного опозиційного кандидата. Агітатори отримали установку говорити, що такого кандидата на окрузі взагалі немає. При цьому Валерій Боровик на зустрічах з виборцями по-чесному пропонує обирати за своїми переконаннями між опозиційними силами – ВО «Свобода» і «Батьківщиною». Тобто, рівноправного партнерства на практиці наразі не складається через описану внутрішню проблему «Батьківщини», в той час коли свободівця підтримали навіть представники селянської і соціалістичної партій. В т.ч., і шляхом зняття своїх кандидатур.

Боровик назвав великою післявиборчою проблемою детальний розгляд і аналіз подібних заяв і рухів.

Нагадаємо, «Високий Вал» залюбки надасть можливість прокоментувати свою позицію голові обласного осередку «Батьківщини» Олександру Кодолі.

Источник:  http://svoboda.fm/

   15-10-2012, 11:28   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.