Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Главные новости Украины   Автор: vadimklose   
Наскільки «нечесні» кандидати у списках партій? Аналітики громадського руху ЧЕСНО проаналізували прохідну частину списків 6 партій. Сьогодні в Чернігові представники руху розповідали наскільки нечесними виявилися кандидати в депутати за партійними списками.

Партія регіонів, Об’єднана опозиція «Батьківщина», УДАР, Комуністична партія, «Україна-Вперед» та «Свобода» - списки цих партій в центрі уваги.

На думку аналітиків, саме вони зможуть пройти до парламенту.

Кандидатів оцінювали за 4 критеріями. Нині діючих депутатів, що знову йдуь до Верховної Ради – за 6. Два парламентські критерії: особисте голосування та відвідання засідань і робота в комітетах. Проаналізовано 430 кандидатів. Загальну кількість та представників партій визначили за результатами соціологічних досліджень та враховуючи, що частина кандидатів займе адміністративні посади. Тому кандидати, нижчі у списку за прохідну лінію, зможуть піднятися вище, - зазначили представники руху.

За їх словами аналізували списки 73 аналітики, 10 юристів та 26 регіональних представників. Щодо самих списків, то нечесних кандидатів, що порушили хоча б один критерій, то вони є у всіх партіях. Але є навіть «тенденції порушень». Коли у партії найбільше порушників одного критерію. У Партії регіонів, наприклад, 94 кандидати мають «непрозорість витрат», тобто живуть не у відповідності з задекларованими у податковій доходами.

Лідери партій також не лишилися поза увагою аналітиків. Партія регіонів, Комуністична партія, «Україна-Вперед» та «Свобода» - їх очільники мають невідповідності критеріям ЧЕСНО.Аналітики також зазначають, деякі кандидати попрацювали над «зачищенням» інформації про себе в інтернеті та навіть в газетах. Вони наголосили, що підшивки газет в бібліотеках інколи не мають по півномеру або сторінок, на яких була інформація про політиків.

Партії мали можливість ознайомитися з інформацією з приводу кандидатів у депутати за їхніми партійними списками. Також подати апеляції у разі не згоди і надати інформацію на спростування.

Источник:  http://svoboda.fm/

   28-09-2012, 11:28   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.