Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Главные новости Украины   Автор: vadimklose   
Громадські активісти Чернігівщини: не словом, а ділом Протягом літа в кількох районних центрах Чернігівської області громадські організації та ініціативні групи збирали кошти на встановлення дитячих майданчиків, сцени в міському парку, проводили прибирання місць відпочинку, встановлювали там урни і лавочки, або , навіть, вчили сільські громади бути активними.

Вся ця діяльність стала можливою завдяки реалізації проекту «Вирішення місцевих проблем через співпрацю різних соціально активних груп в районних центрах Чернігівської області».

Тож 22 вересня громадські активісти з Корюківки, Городні, Козельця, Носівка, Щорса, Бахмача, Ічні та Бобровиця з’їхалися до Чернігова, щоб розказати про реалізацію своїх міні-проектів та обмінятися досвідом колегами.

Координаторам проекту в області стала Чернігівська громадська організація «Освітній центр «Ініціатива», яка за сприяння Національного фонду підтримки демократії (NED), профінансувала діяльність молодих громадських організацій та ініціативних груп в Чернігівській області.

Взагалі, загальною метою проекту було навчити місцеві громади в Чернігівській області вирішувати проблеми шляхом міжсекторальної співпраці громадських активістів, місцевих депутатів та журналістів.

Для цього на початку 2012 року відбулася серія тренінгів для громадських діячів, журналістів, місцевих депутатів на тему роботи в громаді та проектного менеджменту. Потім кожному району – учаснику проекту було запропоновано написати проекту заявку на отримання фінансування для вирішення певної проблеми . Головна тематика міні-проектів – активізувати і залучити якомога більше членів місцевих громад для вирішення певної проблеми.

В результаті протягом літа було реалізовано такі проекти:

1. Городнянська районна благодійна організація «Світло Аратти» - проект з навчання громадських молодих активістів м. Городня та створення Громадського молодіжного активу міста.

2. Корюківська міська молодіжна громадська організація «Альтернатива» - проект «Активна громада» - направлений на навчання волонтерів та збір коштів для встановлення дитячого майданчика в місті Корюківка.

3. Носівська районна організація профспілки працівників освіти і науки України – проект «Відкриті змагання з вуличного спорту Workout 2012».

4. Ініціативна група "Відродження" (м.Ічня) – проект "Подарунок громаді", щодо активізації громади міста Ічні на благоустрій міського парку та встановлення в ньому сцени для проведення міських і районних святкових заходів.

5. Бахмацька міська громадська ініціативна група – проект з активізації громадськості на прибирання паркової зони в м.Бахмач.

6. Бобровицька районна громадська молодіжна організація «Альтернативний крок» - проект «Благоустрій акваторію річки Бистриця», що передбачав обладнання місця з лавочками та урнами для сміття, де можна було б відпочити на природі з дітьми у місті Бобровиця біля р. Бистриця.

7. Козелецьке відділення Міжнародного благодійного фонду Наталії Потопаєвої – проект «Підвищення ролі та рівня активності Козелецької громади з благоустрою селища», направлений на приведення в належний санітарний стан та створення квіткових ландшафтів у міському парку відпочинку та центральній зоні селища Козелець.

8. Щорська районна благодійна організація «Аратта» - проект «Вирішення місцевих проблем через співпрацю різних соціально активних груп з Громадською радою при Щорській РДА в селах Щорського району», був спрямований на проведення навчання з представниками сіл Щорського району та активізацію сільських громад з метою позитивного вирішення місцевих проблем.

Варто сказати, що всі ці проекти були реалізовані вдало, а деякі навіть перевищили очікування.

На конференції 22 вересня кожна ініціативна група представила свій проект, розказала про досягнення і перепони, які виникали на шляху в громадських активістів.

Додамо, що для більшості учасників це був перший досвіт із залучення фінансів проектного менеджменту. Сподіваємося , що реалізація міні-проектів допоможе громадським активістам з районних центрів Чернігівської області стати більш професійними, а здобуті знання і навички обов’язково знадобляться в реалізації ще не одного корисного для громад проектів.

Источник:  http://pik.cn.ua

   24-09-2012, 11:59   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.