Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Технологии   Автор: vadimklose   
Створено перший екземпляр друкарської машинки для iPadРозробник Остін Янг створив пристрій iTypewriter, який працює механічним способом за аналогією зі справжньою друкарською машинкою.

iTypewriter працює як традиційна друкарська машинка. Тут також є важелі, кожен з яких відповідає за те, щоби вдаряти по окремій літері. Людина натискає на літеру Q – і кінець важеля пристрою торкається літери Q на екранній клавіатурі iPad. Звісно, на кінці важелів не позначені самі літери. Натомість там розміщений електропровідний елемент, який відзначає потрібні віртуальні клавіші.

Цікаво, що це не просто концепт, а вже готовий до використання механізм. Справа лише в тому, що поки що iTypewriter існує в єдиному оригінальному екземплярі. Чи займатиметься творець друкарської машинки Остінг Янг серійним випуском, поки що невідомо.

Нагадаємо, новий iPad виявився занадто гарячим.

Источник:  http://24tv.ua

   22-08-2012, 12:38   Просмотров: 1027    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.