Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Технологии   Автор: vadimklose   
Google представив ДискКомпанія Google представила новий сервіс Google Диск — єдиний простір для зберігання ваших файлів і роботи з ними. Він дозволяє працювати над документами одночасно з іншими користувачами.

Сервіс дозволяє завантажити до "хмари" і мати постійний доступ до будь-яких ваших файлів, у тому числі відеороликів, фотографій, PDF, текстових документів. Всього сервіс підтримує 30 типів файлів.

За допомогою нового сервісу можна створювати файли і спільно працювати над ними, захистити ваші файли і забезпечити доступ до них звідусіль, у тому числі з мобільного пристрою.

У компанії також повідомили, що для слабозорих і сліпих людей передбачена спеціальна програма, яка перетворює текст на мову. Щоправда, які мови підтримуються сервісом поки невідомо.

"За допомогою технології оптичного розпізнавання символів, Google Диск навіть "читає" текст в відсканованих документах. Наприклад, якщо ви завантажили стару газетну вирізку, то зможете шукати за словами тексту самої статті. Крім цього, ми інтегрували в Google Диск технологію розпізнавання зображень. Вона працює так: якщо ви "перетягуєте" в нього фотографії з вашої поїздки до Львова, то при введенні пошукового запиту "Львів" вони з’являються в результатах", — йдеться у повідомлення в офіційному блозі Google.

Источник:  http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?google_predstaviv_disk&objectId=212799

   25-04-2012, 15:52   Просмотров: 973    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.