Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Региональные новости   Автор: vadimklose   
Владислав Атрошенко: На відміну від технічних кандидатів я працюю з людьми та для людей!ЗАЯВА кандидата в народні депутати України по виборчому округу № 206 Атрошенка Владислава

Шановні виборці!

Кілька тижнів тому розпочалися вибори до Верховної Ради України. На жаль, це не тільки змагання програм, ідей та конкретних справ.

В Україні виборча боротьба, вже традиційно супроводжується різноманітним брудом, нечесними технологіями та провокаціями.

Так, на виборчому окрузі №206, по якому я обираюся, зареєструвалося 15 кандидатів. Більшість із них вже, очевидно, навіть не мають на меті займатись своєю власною виборчою кампанією, а є технічними кандидатами на цьогорічних виборах.

Ці кандидати в окрузі не проводять зустрічі з виборцями, на яких би вони чули проблеми людей та допомагали вирішувати їх.

Вже зараз видно, що вони не працюють для людей, а лише мають на меті обливати брудом мене, як лідера виборчих перегонів в окрузі. Одним з таких технічних кандидатів, очевидно, є, як це не прикро, так званий місцевий опозиціонер, який очолює комунальне підприємство Чернігівського району і повністю підзвітний владі.

На жодній зустрічі з громадянами він не згадує ні про опозицію, яку він нібито представляє, ні про свою передвиборну програму, а тільки критикує все, що я роблю для людей. Якщо б закон дозволяв цьому, так званому опозиціонеру, бути водночас кандидатом в депутати і довіреною особою кандидата від влади, це було б для нього цілком природньо.

Користуючись своєю вагою та зростом, він силою намагається захопити сцену, влаштовує штовханину з людьми, голосно вигукуючи свої провокативні, особисто на мою адресу, гасла.

Я звертаюсь та вимагаю від правоохоронних органів забезпечити на моїх заходах порядок та гарантувати безпеку людей.

З наближенням дня голосування такі псевдокандидати все частіше будуть репетувати про провокації на їх адресу, намагаючись мене звинуватити в їх організації.

Повідомляю, що на відміну від технічних кандидатів я щодня працюю з людьми і для людей, і ми разом визначаємо ті завдання, які я вирішу у Верховній Раді.

Я закликаю всіх кандидатів, яких зареєструвала ЦВК у 206-му окрузі, займатися донесенням до людей своїх програм, а не обливати один одного брудом, влаштовуючи різні провокації. Прошу докласти всіх зусиль для організації та проведення чесних та прозорих виборів.

Нехай переможця визначать люди і їх волевиявлення буде єдиним чинником 28 жовтня 2012 року!

20 серпня 2012 року

Источник:  http://svoboda.fm/

   21-08-2012, 11:47   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.