Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Як упіймати кількох «зайців»?Вистава Чернігівського молодіжного театру «За двома зайцями», на якій пощастило побувати, нагадала – театр нам необхідний, як повітря.

Судіть самі, який сенс іти на виставу-комедію «За двома зайцями», якщо ви бачили фільм із Олегом Борисовим та Маргаритою Криніциною, Миколою Яковченком та Нонною Копержинською?

А виявляється є! Адже ви можете упіймати кілька «зайців»!

По-перше, відпочинете і гарантовано одержите в нагороду гарний настрій.

По-друге, можете побачити себе збоку, тобто на сцені. Адже це про нас розповідається на підмостках. Це ми там з різними смішними, кумедними та іншими звичками, в яких собі не признаємося.

По-третє, актори вам показують «нових зайців», хоча за відомим сюжетом. Вони прекрасно розуміють, що ви бачили фільм і все роблять для того, аби не повторювати образів фільму і показали своє бачення героїв комедії Старицького. Додам, їм це вдавалося.

… Можна ще додавати багато «зайців», яких ви «убиваєте» чи "ловите" під час відвідання театру. Виділю ще один – спілкування, якого нам хронічно не вистачає. Без якого ми втікаємо в Інтернет.

І останнє, час інколи перевіряти – чи є у вас вішалка на вашому пальто. Адже пригадуєте слова Станіславського – театр починається з вішалки.

Источник:  http://svoboda.fm/

   19-11-2012, 11:25   Просмотров: 673    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.