Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Основные новости Чернигова   Автор: vadimklose   
Дубіль презентував програму у вигляді «виконаних справ і чітких пропозицій»Збільшити пенсії, скоротити пенсійний вік, зробити освітлення на вулицях міста і ліхтарі в парках, розширити мережу дитячих майданчиків і розважальних закладів, - такими вважають чернігівці обов’язки народного депутата.

Тобто, на їхню думку, функції законотворця мають бути суто господарськими.

При цьому 52% навіть не читали програми кандидатів-мажорнитарників, а на визначення виборця в основному впливає в основному партійність кандидата.

Своєю ж найбільшою проблемою виборець вважає безробіття. Такими є результати опитування, озвучені під час круглого столу – презентації програми Валерія Дубіля.

82% опитаних вважає, що влада у ході передвиборчої кампанії використовує адмінресурс.

- Зрозуміло, ми бачимо такі думки, бо людям це болить. Я пишаюся, що працюю з людьми і особливо з соціально незахищеними верствами населення. Тому розумію, які поправки потрібно вносити до діючих законів. Нам вдалося відстояти лікарню на Шерстянці і тролейбусне управління, не допустивши їхнього закриття. За весь час мною проведено близько 230 приймалень, - зазначив Валерій Дубіль.

Він презентував свою програму з 9-ти пунктів, яка за словами учасників круглого столу повністю відповідає Конституції і Женевській конвенції про права людини.

На думку присутніх, проблема України полягає у недіючих законах і зневірі людей. При цьому був наведений світовий досвід впровадження префектур, передачі влади обласним радам і відповідальності депутатів за свої слова. При цьому їхня зарплата не повинна перевищувати середньої по Україні. А рівень зарплат медика і вчителя повинна бути підтягнута до цього рівня. Адже відповідальний за життя людини медик не може працювати за 40 грн. на добу. Також важливим моментом є децентралізація податків. Держава забула про військо і молодь – наштампувала спеціалістів, а робочого місця не надала.

Друге місце після роботи займає житлова проблема. Насамперед, доступного житла і кредитування. І держава зобов’язана надавати такі можливості.

Депутат облради Сергій Журман зупинився на проблемі низької заробітної платні і на якості роботи тих, хто такі низькі зарплати отримують.

- Зарплата кандидата наук в Україні 2000 гривень. У Польщі – 2000 євро. Не орієнтуємося вже на Європу? Добре. Зарплата в Росії в перекладі близько 10 тисяч гривень. Який рівень знань отримує студент, якій не здатний навіть вести конспект? Розумні діти навпаки не можуть вступити до ВНЗ через незліченні пільгові категорії, у яких в голові немає нічого. Тому дуже добре, що у програмі Дубіля приділена увага цьому питанні, - сказав він.

На його думку, симпатична людина і гарний сім’янин Соколов не пустив в місто багато торгівельних мереж, чим унеможливив створення робочих місць. А розмова про стабільність – то розмова про їхню стабільність. У чому такі кандидати праві – це у стабільності занепаду.

Загалом за словами представника українсько-російського університету, освіта займається самодіяльністю і виживає, досліджень щодо потреби у тих чи інших спеціалістах ніхто не проводить, а в моді і досі спеціальності економіста чи юриста. Бо технічні спеціальності потребують значної матеріальної бази.

Один з виходів із ситуації – відкриття України для іноземних ВНЗ, і не лише для російських.

Відсутність чіткої стратегії по встановленню дитячих майданчиків змушує команду кандидата Дубіля шляхом збору благодійних коштів встановлювати у місті дитячі майданчики. На сьогодні їхня кількість сягнула 45-ти. Їх встановлюють депутати міської і обласної рад від партії «Батьківщина».

- Діти і батьки це радо приймають і навіть малюють малюнки після таких благодійних акцій, - зазначають у команді народного депутата.

Присутні на круглому столі священнослужителі високо оцінили турботу про дітей і провели історичні аналогії, коли через моральний занепад розвалилася Російська імперія, чого б не хотілося повторювати у випадку України і її сучасного морального занепаду. Адже для дітей вже є більш близькою чужа західна субкультура, ніж власне коріння.

- Якщо буде занепад духовності і моралі, сильної держави ми з вами не побудуємо, - зазначили священнослужителі.

Окремо присутні зупинилися на питанні екології і запропонували спочатку стратегічно визначити, що ж ми будуємо, а потім цей орієнтир наповнювати конкретним змістом. Але наразі такої стратегії не існує, а екологічний напрямок роботи місцева влада звела нанівець. Поступово знищується гідрологічна служба, не будується сміттєпереробний завод, а отрута з міського сміттєзвалища проникає у грунтові води. Річка Стрижень перетворилася на банальну міську каналізацію. Чітка програма з вирішення цих питань поки що не створена.

Тому виходом із ситуації є чітка стратегічна програма, випрацювана протягом довгого терміну роботи з виборцями.

- У мене немає жодного сумніву у перемозі Валерія Дубіля. Ця програма стратегічна і жива. Жива, бо і надалі буде змінюватися з врахуванням потреб виборців. А круглі столи потрібно проводити постійно незалежно від виборів, - сказав депутат міськради В’ячеслав Лебідь.

На його думку, негативні процеси, в тому числі і процес дезінтеграції країни потрібно зупиняти. Адже в наших територіях зацікавлена і Росія, і Європа. А Україна в сучасних кордонах потрібна лише українцям. Лебідь піддав критиці програму потужного господарника, назвавши її списаною з програми Партії Регіонів демагогією з багатьма помилками.

Присутні порадили кандидату більше уваги у програмі приділити спорту і розвитку підприємництва. Останнє дуже сильно ускладнюється проблемою податків, ведення документації, ставками кредитів і хабарництвом чиновників. Діючий Податковий кодекс, зокрема, є згубним для підприємців.

Присутня на круглому столі представниця апарату Верховної Ради позитивно висловилася про програму Валерія Дубіля, особливо про її чіткість, конкретність і дієвість.

- Це є карта конкретних виконаних справ і конкретних пропозицій. Сподіваюся, сюди додасться екологія освіта, медицина і інші важливі моменти. Для мене це велике відкриття, - зазначила вона.

Окремо на круглому столі прозвучали проблеми медицині і ЖКГ. Ці дві сфери потребують серйозного лікування.

- Чому влада не йде до громади? Напевно тому, що владі нічого сказати, – таку думку висловив Валерій Дубіль наприкінці круглого столу. Адже представники влади не прийшли на жодне обговорення важливих тем і не запросили на свої заходи народну депутата і громаду.

На думку депутата, існує багато різних «Чому?» і наразі усе побудовано на обмані. Аби такого не було, потрібно реалізувати програму, що дозволить зробити Чернігів найкращим містом в Україні.

Источник:  http://svoboda.fm/

   17-10-2012, 10:31   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.