«Навіщо нам такий свинячий депутат?»

«Навіщо нам такий свинячий депутат?»«На носі» – вибори-2012. До українського парламенту. Однак чимало (якщо не більшість) кандидатів улещують виборця далеко не своїми грамотними програмами й багатим та успішним управлінським досвідом.

Ці бідолашні кандидати не мають нічого змістовнішого, щоб звернутися до виборця, окрім так званої «гречки». Це такий збірний образ засобів підкупу виборців.

За словами народного депутата першого скликання, а сьогодні – генерального директора ТОВ «Земля і Воля» Леоніда Яковишина, випадки підкупу виборців були ще в останні роки існування СРСР. Так, у Козелецькому районі за голос призначалася плата в розмірі… порося з колгоспу:Зараз, у 2012 році, хвороба сильно прогресувала з часів 22-річної давнини.

Хтось з кандидатів зерна відсипле виборцю, хтось цукру дасть, а хтось похвалиться, що гаряче водопостачання організував чи вікна у школі поставив…

А дехто не дуже витрачається – дає просто по парі в'язок… соломи. А що – і «добро» не пропало, і виборець задоволений, і його домашній худобі м'якше спати.

Шановні виборці, навіщо нам такі депутати?шаблоны для dle 11.2

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх