„Двійки” кандидатів у нардепи. Округ 205

„Двійки” кандидатів у нардепи. Округ 205 Кандидати у депутати по 205 округу будуть проводити «роботу над помилками» у своїх програмах? - політичне питання дня в Чернігові.

У кого краща програма з депутатів-мажоритарників по 205 округу визначали сьогодні на засіданні експертного клубу. Освітній центр «Ініціатива» та Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень оцінювали програми за кількома критеріями за 4 бальною шкалою.

Ми враховували конкретність програм. Шляхи вирішення проблем та їх строки. А також врахування проблем регіону. Проте це не було основним. За врахування регіональних проблем нараховували максимум 0,5 бали, - зазначив Павло Пущенко.

Найбільшу кількість балів -2 – набрала самовисуванка Ірина Раткіна. Щоправда сама вона на зустріч не прийшла. А організатори не знають як її знайти.

За нею Іван Осадців. Індекс його програми 1,65. Пана Осадціва здивувала низька оцінка його програми. Особливо пунктів, що стосуються медицини.

У ймовірних основних суперників на місце народного депутата по 205 округу Валерія Дубіля та Олександра Соколова програми отримали відповідно 1,35 та 1,6.

Найкоротшою виявилася програма у кандидатки від партії «Україна-Вперед» Олени Варнакової.

Організатори наголосили, що більшість програм носять декларативний характер.

У програмах переважають гасла. Без реального вирішення проблем, - зазначив Павло Пущенко, голова ЧОЦ «Ініціатива».

Побачивши свої оцінки кандидати в депутати реагували по-різному, але кожен вислуховував свій результат як шкільну оцінку. А кандидат від КПУ Роман Давлеткужин навіть порівняв написання програми з твором на тему «Як я провів літо».

Не обійшлися кандидати і без уколів в сторону «суперників». Зокрема Валерій Дубіль неодноразово апелював до «господарника» в місті. «Я бачив протікаючі під’їзди, дитячі майданчики віддають під забудову. У нас жах з ЖКГ», - зазначив він. І закликав оцінити всіх по ділах.

Олександр Соколов на обговорення програм не прийшов. Його довірена особа і керівник фонду «Майбутнє Чернігова» Микола Торбєєв пояснив, що пан Соколов на роботі і часу прийти в нього нема.

Тому наступне засідання по обговоренню вже розширених програм кандидатів по 205 виборчому округу вирішили призначити на неробочий час, щоб кожен міг прийти.шаблоны для dle 11.2

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх