Проти Ляшка друкують фальшивки, а Голиця привозить в округ зірок

Проти Ляшка друкують фальшивки, а Голиця привозить в округ зірок Протистояння в 208 виборчому окрузі між кандидатами Михайлом Голицею та Олегом Ляшком все більше загострюється.

На Спасівському ярмарку в Бахмачі, 18 серпня, в міському парку був присутнім і О.Ляшко, який виступив перед бахмачанами з промовою, в якій на чому світ стоїть критикував владу. М.Голиця профінансував приїзд до Бахмача в цей день відомої народної артистки Л.Сандулеси. Загалом за фінансової підтримки М.Голиці бахмачани мали змогу бачити виступи не тільки Л.Сандулеси, а і «театру вогнів», а святковий вечір завершив фейерверк.

Повідомляють довготермінові спостерігачі за виборчим процесом в Чернігівській облсті ЧОЦ "Ініціатива"

Ще напередодні ярмарку, 17.08.2012 року, О.Ляшко в своєму блозі написав: «Злодій з "Київміськбуду" Михайло Голиця, який разом з Черновецьким дерибанив Київ, незадовго до реєстрації кандидатів у народні депутати зустрівся зі мною і запропонував $ 10 000 000 за те, щоб я йшов у Верховну Раду не по 208 округу, а по іншому, розуміючи, що він мені програє. Я його послав. Мене ніхто ніколи не купить! Але Михайло зовсім страх згубив і посмів лізти на мій округ. Це мій дім, це мій Бахмач, це моя Борзна, де я в школі-інтернаті вчився, це моя Ічня, де я в 1990 році першим піднімав наш синьо-жовтий прапор, це моя Мена, це моя Куликівка. Сьогодні всілякі голиці-пиголиці системно організовують супроти мене провокації на окрузі. Але насправді їхня брудна боротьба зі мною тільки додає рейтингу мені і Радикальній партії. Я звернувся із депутатським запитом до Генеральної прокуратури з вимогою розслідувати факт спроби підкупу народного депутата і притягнення Голиці до кримінальної відповідальності.»

Також в окрузі поширюється газета випущена ніби-то радикальною партією Ляшка (без зазначення тиражу, місця випуску, відповідального і т.д.) в якій О.Ляшка заявляє,що, цитуємо: «Так, я гей і люблю чоловіків! Мужніх чоловіків, молодих і завзятих… Розіта Сайранен не є моєю дружиною, а її дитина моєю донькою. Ця родипна погодилася за винагороду стати моєю родиною на певний час…»

Ще одна провокаційна газета проти Ляшка поширюється під брендом обєднаної опозиції "Батьківщина"шаблоны для dle 11.2

Похожие публикации


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Наверх