Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Главные новости Украины   Автор: Administrator   
Єднання країни.Ми, українці, будемо міцно стояти за свою незалежну, європейську, демократичну, справедливу країну, за свою гідність та свободу аж до перемоги.

Для України життєво важливо зберегти почуття патріотизму та народної єдності. Потрібно боротися з проблемами, а не зі своєю країною. І сьогодні особливо актуальні слова Івана Ільїна: «Політичне життя робиться живими людьми, їх патріотичною любов'ю, їх державним розумінням, їх характером, їх почуттям боргу, їх організаційними навичками, їх повагою до закону. Все це треба виховувати».

Бути сильними - це означає любити свою родину і свій народ, зміцнювати свою країну. Нам потрібно всім, а не тільки спортсменам, з гордістю співати Гімн нашої країни. Ми повинні мати відображення в особистому і загальному патріотизм дії всіх нас - громадян України. Особистий успіх - це частина загального успіху, успіху нашої країни.

Не можливо не звернути увагу на армію країни, яка була мобілізована на захист народу та суверенітету країни. Особливо, у світлі подій сьогодення, проявилася єдність українського народу, коли всі згуртувалися та надали допомогу нашим військовим.

Люди не віднеслися до цього зухвало, не залишилися осторонь. Навпаки, виявили велику підтримку, як матеріально, так і морально. Давайте ж підтримаємо наших солдатів, які зараз стоять на захисті свого народу. Об'єднаймося заради нашого вільного життя в незалежній країні. Допомагаючи нашій армії ми ще більше зміцнюємось, наші ряди стають щільніші, а отже зростає наша єдність-єдність українського народу.

Ми, українці! Незалежну українську державу ми хочемо будувати тільки на етнографічних землях, тобто на землях, на яких у більшості живе український народ. Ми не зазіхаємо ні на шматок чужої території. Ми проти поневолювання у будь якій формі одного народу другим, проти імперіялістичних воєн і загарбань, проти багатонаціональних імперій. Ми є за якнайповніше здійснення ідей вільних національних держав усіх народів світу.

   2-04-2014, 21:24   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.