Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Главные новости Украины   Автор: vadimklose   
Куровський розповів про підробку агітації і "добрі справи"Народний депутат Іван Куровський прокоментував підробку агітаційних матеріалів, в яких відносно нього "була розповсюджена недостовірна та наклепницька інформація".Так, дійсно. Підробка агітаційної продукції, якщо така має місце, - це низько і гидко. Шкода лише, що Іван Іванович досі не відповів на запитання кореспондента часопису "Нація і держава" про політичну зраду і жодним чином не прокоментував аналогічної справжньої листівки "Батьківщини" про політичних зрадників, де з-поміж інших названо і його прізвище.

Також Іван Іванович жодним чином (окрім загальних фраз про "чорний піар") не коментує факти, наведені у численних публікаціях тижневика "Чернігівщина". У них йшлося про додаткові угоди зі зменшенням відсоткової ставки за пай, а також про людське майно, яким підприємства пана Куровського почали розпоряджатися без проведення зборів, без виведення майнових паїв і сплати за ними відповідної платні. На цьому тлі "добрі справи" виглядають кількома відсотками від того, за що не сплачено. До того ж, таку діяльність складно назвати законотворчою, та й навіть господарською вона може бути названа з великими застереженнями. Вона скоріше тяжіє до визначення "фінансової піраміди", скріпленої адмінресурсом.

"Високий Вал" залюбки опублікує відповіді Івана Куровського на запитання, поставлені пайовиками його господарств і колегами-керівниками господарств Ніжинського району. Адже склалася цікава ситуація. У випадку правової країни на поставлені питання реагували б ЗМІ, прокуратура і сам Іван Іванович. Сподіваємося, що період асоціювання "добрих справ" з "баблом" і сприйняття таких справ у вигляді рабської покірністю селянина перед грошовитим паном невдовзі мине.

Источник:  http://svoboda.fm/

   19-10-2012, 12:19   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.