Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Главные новости Украины   Автор: vadimklose   
Масові порушення кандидатів. Від ЧЕСНО Загальні результати: рух ЧЕСНО дослідив загалом 430 кандидатів з прохідних частин партійних списків 6 провідних партій та виявив 242 кандидата, які порушили принаймні 1 з 4 критеріїв ЧЕСНО.

Повідомляє Освітній центр Ініціатива.

Зокрема, у списку «Партії Регіонів» - 105 порушників зі 120 проаналізованих кандидатів, в Об’єднаній Опозиції «За Батьківщину!» - 74 порушників зі 120, в «УДАРі» - 19 порушників з 70, в Комуністичній партії України - 23 порушників з 70, у Всеукраїнському об’єднанні «Свобода» - 9 порушників з 25, в партії «Україна - Вперед!» - 12 порушників з 25.

Партійні лідери: За оцінкою ЧЕСНО, лідер партії «Україна – Вперед!» Наталія Королевська – порушила 4 з 4 критеріїв руху; № 1 у списку ПР Микола Азаров порушив 2 з 4 критеріїв руху; голова КПУ Петро Симоненко – порушив 2 з 4 критеріїв; лідер «Свободи» Олег Тягнибок – порушив 1 з 4 критеріїв.

Рух ЧЕСНО не знайшов підтвердженої інформації щодо порушень критеріїв лідером ОО «За Батьківщину!» Арсенієм Яценюком та головою партії «УДАР» Віталієм Кличком.

Топ-порушники у списках:

Порушення 4 з 4 критеріїв / Наталія Королевська («Україна – Вперед!»).

Порушення 3 з 4 критеріїв:

- «Партія Регіонів»: Микола Баграєв, Юрій Іванющенко, Валерій Бондик, Генадій Васильєв, Володимир Малишев, Яків Табачнік, Віктор Янукович, Таріел Васадзе, Андрій Веревський, Євген Сігал, Юрій Мірошниченко.

- ОО «За Батьківщину!»: Костянтин Бондарєв, Сергій Власенко, Михайло Соколов, Олександр Абдулін, Генадій Москаль, Олександр Дубовой.

- КПУ: Ігор Алексєєв, Спірідон Кілінкаров.

«Фірмові» порушення кандидатів партій:

- 73 кандидата від ПР та 48 кандидатів ОО «За Батьківщину!» - порушили критерій «Непричетності до корупційних дій».

- Представники КПУ лідирують за кількістю поданих законопроектів, що загрожують правам за свободам людини (4 кандидати).

- За кількістю порушень критерію прав та свобод людини лідирують (у процентному співвідношенні): ПР – 32 порушники зі 120 проаналізованих, «Свобода»- 6 з 25.

- За індикатором «мова ненависті» (критерій «Відсутності фактів порушень прав та свобод людини») КПУ за кількістю порушників зрівнялася зі «Свободою».

Критерій «Відсутність фактів порушень прав та свобод людини»: Кандидати-списочники найчастіше посягали на життя та здоров’я людей, а також перешкоджали професійній діяльності журналістів. Другу позицію серед порушень займають випадки рейдерства. На третьому місці – використання «мови ненависті».

Критерій «Непричетність до корупційних дій»: Ключовим порушенням за цим критерієм є підкуп виборців, у переважній більшості випадків до цього вдаються кандидати-мажоритарники. Інші 2 найбільші порушення – розкрадання державного майна, а також зловживання владою.

Критерій «Прозорість задекларованих доходів та майна та їх відповідність способу життя»: Дослідження руху свідчить про непрозорі декларації кандидатів. Серед проблем – приховування реальних прибутків та реєстрація майна на родичів.

Критерій «Незмінність політичної позиції відповідно до волевиявлення виборців»:

Рух ЧЕСНО виявив, що більшість кандидатів, які змінили політичну силу під час нинішньої каденції, балотується у мажоритарних округах. Лише 4 порушників цього критерію з чинних парламентарів балотуються за списком ПР.

Реакція партій на дослідження:

19 вересня результати аналізу партійних списків було надано партіям для 3-денного ознайомлення та коментування перед їх оприлюдненням. Загалом надійшли апеляції лише від 3 політичних сил. Щодо ВО «Свобода» - враховано 9 апеляцій з 16 надісланих; щодо партії «УДАР» - враховано 16 з 27; щодо ОО «За Батьківщину!» - 1 апеляцію враховано частково, 1 – відхилено.

Перевірка партійних списків здійснювалася аналітичною командою ЧЕСНО з метою забезпечення виборцям можливості доступу до різнобічної, об’єктивної та неупередженої інформації, потрібної для здійснення усвідомленого, поінформованого і вільного вибору майбутньої Верховної Ради України (згідно із ст.63 ЗУ «Про вибори народних депутатів»). Перевірка проводилася відповідно до Методології оцінювання доброчесності кандидатів у депутати, що позбавлена ідеологічної складової чи упередженості по відношенню до будь-якої особи.

Источник:  http://svoboda.fm/

   28-09-2012, 11:30   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.