Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Главные новости Украины   Автор: vadimklose   
Електоральні настрої виборців 206 виборчого округуМайже три чверті опитаних жителів електорального віку у виборчому окрузі №206 наразі планують взяти участь в голосуванні 28 жовтня 2012 року. Про це свідчать результати соціологічного опитування.

Повідомляє Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень.

Якби у найближчу неділю відбулись вибори Верховної Ради України, то 35,8% опитаних (з числа тих, хто готовий прийти на виборчі дільниці) віддали б свої голоси Владиславу Атрошенку, 12,8% – Станіславу Прокопенку, 9,7% – Володимиру Поліщуку, 8,5% – Олені Поповій та 6,4% – Ларисі Ясочко. При цьому не визначилися щодо кандидатури мажоритарника 17,7% респондентів, які готові взяти участь у голосуванні.

Також, чітко відслідковується тенденція голосування за представника певної партії чи політичного об’єднання, навіть якщо кандидат від цієї сили не проводить активної виборчої кампанії. Це, в певній мірі, справедливо для представників політичної партії «УДАР Віталія Кличка», Комуністичної партії Україні, політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

На питання «Якщо кандидат, за якого Ви збираєтесь проголосувати, з якихось причин не братиме участі у виборах по мажоритарному округу, то за кого у такому разі Ви б проголосували?» респонденти вказали, найбільший зиск від цього мали би Олена Попова (11,2% респондентів, готових взяти участь у голосуванні), Владислав Атрошенко (9,9%), Станіслав Прокопенко (8,2%) та Володимир Поліщук (8,0%). Майже половина (46,7%) з тих, хто планує прийти на виборчі дільниці, не змогли дати чіткої відповіді на це питання.

Відповідаючи на запитання «За якого кандидата ви б не проголосували у жодному разі?» 52,1% респондентів, які готові піти на вибори, не дали чіткої відповіді. Порівняно більше противників у Станіслава Прокопенка (18,3%) та Володимира Поліщука (9,6%).

Переважна більшість респондентів (53,3%) вважає, що найбільш активно виборчу кампанію в окрузі проводить Владислав Атрошекно. При розрахунках враховувалися голоси лише тих респондентів, які висловили готовність взяти участь в голосуванні 28 жовтня 2012 року.

Якби найближчим часом проводились вибори до Верховної Ради України, то 20,5% опитаних жителів округу (з числа тих, хто готовий взяти участь у виборах) віддали б свої голоси Партії Регіонів, 16,6% – ВО «Батьківщина», 14,2% – КПУ, 13,4% – УДАРу та 6,3% – «Україна – вперед». З тих опитаних, хто готовий взяти участь в голосуванні, не визначилось 14,7%.

Довідка

Опитування проводилося з 4 по 11 вересня 2012 року на території Новозаводського району міста Чернігова, а також в Ріпкинського та Чернігівського районів (межі 206 виборчого округу). Методом анкетного опитування через інтерв’юерів було опитано 1100 виборців. Статистична похибка дослідження не перевищує 3%. Структура опитаних респондентів за статевою та віковою ознаками відповідає структурі генеральної сукупності. Опитування проводилось на замовлення ТОВ ТРО «ЛІГА».

Источник:  http://svoboda.fm/

   14-09-2012, 10:11   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.