Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Главные новости Украины   Автор: vadimklose   
Освітній центр «Ініціатива» отримав право офіційно спостерігати за виборами в Чернігові31 серпня Центральна виборча комісія своєю постановою № 684 задовольнила клопотання Чернігівської міської громадської організації «Освітній центр «Ініціатива» щодо надання дозволу мати офіційних спостерігачів під час виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

Надати Чернігівській міській громадській організації «Освітній центр «Ініціатива» дозвіл мати офіційних спостерігачів під час виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року на території міста Чернігова, - сказано в постанові.

Це відкриває нові можливості перед громадською організацією щодо проведення незалежного громадського моніторингу виборів.

Зокрема, згідно виборчого законодавства, офіційний спостерігач від громадської організації має право перебувати на виборчих дільницях під час голосування; спостерігати за діями членів комісії, у тому числі під час видачі бюлетенів виборцям і підрахунку голосів; робити фото-,кінозйомки, аудіо- та відеозаписи; бути присутнім на засіданнях дільничних та окружної виборчих комісій відповідних територіальних виборчих округів, в тому числі під час підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці та встановленні підсумків голосування; отримувати копії протоколів про передачу виборчих бюлетенів, про підрахунок голосів і встановлення підсумків голосування, складати акти про виявлення порушень виборчого законодавства та подавати його до відповідної виборчої комісії чи до суду; вживати необхідних заходів щодо припинення протиправних дій під час голосування та підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці, тощо.

Нагадаємо, що ЧОЦ «Ініціатива» реалізує проект «Громадський моніторинг парламентських виборів 2012 р. в Чернігівській області» за підтримки Посольства США в Україні. Проект спрямований на запровадження незалежного громадського моніторингу та контролю за дотриманням виборчого законодавства, сприянню прозорості виборчого процесу та рівності умов для всіх суб’єктів виборів в 6 виборчих округах Чернігівської області та донесення інформації про результати моніторингу до широких верств громадськості.

Довідка: Чернігівська міська молодіжна громадська організація «Освітній центр «Ініціатива»

Мета організації – розбудова громадянського суспільства та демократичних інституцій в Північному регіоні України.

Організація працює з 2003 року

Головними напрямами діяльності Організації є:

поширення громадянської освіти в регіоні серед різних категорій громадян;

підвищення доступу громади до інформації про діяльність місцевої влади;

моніторинг діяльності та рішень місцевої влади;

робота під час виборів.

Основні цільові групи: громадські діячі і організації, місцеві політики, журналісти, експертне середовище Чернігівської області, соціально-активна частина населення.

Источник:  http://svoboda.fm/

   3-09-2012, 11:17   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.