Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Выборы 2012   Автор: vadimklose   
Бахмацький округ: серйозної конкуренції поки немаєМихайло Голиця використовує традиційні методи передвиборчої агітації: зустрічі, концерти, подарунки бюджетним закладам.

Штабісти Голиці пішли популярним нині у технологів шляхом створення іменної громадської сили кандидата . Так з’явилася Громадська організація «Комітет розвитку Полісся» від імені якої і здійснюється благодійність.

Мабуть одним із перших в області, Голиця почав поширювати біографію про себе .

Голиця використовує в районних центрах перевірені в Києві методи.

Наприклад, 23 червня на площі Перемога м. Ічні з нагоди Дня молоді відбулась молодіжна дискотека за участю артистів м. Києва, - повідомляє сайт РДА.

Сприяння адмінресурсу

Очевидно, що пан Голиця є фаворитом від влади, хоч і не є в Партії регіонів. Присутній він на багатьох масових заходах разом з керівником виконавчої влади: День молоді, День медичного працівника, До міжнародного Дня захисту дітей , Козацьке свято …- скрізь присутній голова «Громадської організації Комітет розвитку Полісся» поруч з головами РДА Менщини, Бахмаччини, Борзнянщини та Ічнянщини.

Іноді монополізм Голиці на святах розбавляв Олег Ляшко. – «Перед батурянами та гостями виступив народний депутат, лідер РПЛ Олег Ляшко.» , - повідомляє сайт Бахмацької РДА.

В м. Бахмач розповсюджуються також агітаційні матеріали за О.Ляшка ( візитівки, календарики з його фото). Є також інформація про поширення подібних матеріалів в с. Красне Бахмацького району.

Але загалом серйозного змагання кандидатів поки в цьому окрузі нема. Можливо, з’явиться після офіційного початку виборчої кампанії.Даний матеріал підготовлений за наслідками довготермінового спостереження за виборчим процесом Чернігівської громадської організації «Освітній центр «Ініціатива» в рамках проекту «Громадський моніторинг парламентських виборів 2012 р. в Чернігівській області» веде громадське спостереження за виборами.

Проект виконується за фінансування Посольства США в Україні та є незалежним і не підтримує жодного кандидата чи партію.

Також звертаємося до всіх читачів сайту ПіК, якщо Вам стануть відомі факти нечесної конкуренції, підкупу виборців, порушення виборчого законодавства з боку будь-яких суб’єктів виборчого процесу, повідомляйте нашу організацію про це на електронну пошту centre.initiative@gmail.com

Источник:  http://pik.cn.ua/vybory-2010/8710-bahmackyj-okrug-serjoznoji-konkurenciji-poky-nemaje-foto-

   18-07-2012, 10:37   Просмотров: 898    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.