Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Технологии   Автор: vadimklose   
Окуляри і iPhone використовуватимуть для "сліпої" посадки пілотів "Аерофлоту"Окуляри, які за конструкцією нічим не відрізняються від звичайних спортивних допоможуть пілотам наосліп садити літак при тумані, грозі, високій хмарності, сильному дощі.

У "Аерофлоті" підтвердили, що такі окуляри є одним з пунктів програми інноваційного розвитку компанії, але терміни впровадження системи в серійну експлуатацію поки не затверджені.

Розробили окуляри російські фахівці Університету цивільної авіації, система складається з трьох складових: комп'ютера, iPhone зі спеціальним додатком, системи авіаційної навігації на базі GPS / ГЛОНАСС і самих окулярів. Система "сліпої" посадки працює за принципом доповненої реальності. Пілот, через легкі прозорі окуляри, бачить проекцію реального світу. Проектуються як заздалегідь задані віртуальні об'єкти, так і спеціально проектовані.

Самі окуляри надають великий кут огляду і доволі легкі. В шкельця вбудовані два дисплея розміром 2-3 см, які і передають візуальну інформацію пілоту.

Щодо ціни, то вартість окулярів складатиме близько $5 000, системи навігації $12 000, та додатку для iPhone $1 000. Творці системи стверджують, що на сьогодні вартість аналогів перевищує $40 000, що значно дорожче за російську розробку.

Нагадаємо, в російські компанії "Аерофлот" ухвалено рішення поки не докуповувати лайнери Ан-148. На думку керівництва авіаперевізника, українсько-російський літак не відповідає критерію "ціна-якість".

Источник:  http://svoboda.fm/

   13-11-2012, 12:05   Просмотров: 841    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.