Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Технологии   Автор: vadimklose   
Нова технологія дозволить займатися сексом на відстані Збулася, нарешті, мрія багатьох класиків фантастики, яка так натхненно розписана в їхніх творах. Відстань більше не є перешкодою для тих пар, які хочуть займатися сексом і насолоджуватися любовними ласками одночасно. В іспанському місті Жірона 13 вересня 2012 відбулася презентація першої в світі секс-іграшки "KLIC-Klic", для стимуляції партнера на відстані.

Інноваційний проект компанії Dikeseko зажадав двох років досліджень та інвестицій у розмірі 300 тисяч євро, а також залучення команди фахівців: експертів-сексологів, вчених-комп'ютерщиків, інженерів і техніків. "Ця іграшка зробить революцію на ринку", пояснює один з творців, Оскар Мартін. Промисловий дизайнер проекту Андре Каррула відзначив високу якість продукту, який далеко виходить за рамки концепції простого вібратора. "Це мікрокомп'ютер", говорить він. "Іграшка використовує технологію Bluetooth, а також Інтернет, що дозволяє спілкуватися з партнером на іншому боці земної кулі. Той факт, що немає ніяких кабелів для з'єднання з комп'ютером, розслаблює користувача".

Еротична іграшка запатентована, а її виробництво буде виконуватися в Китаї, щоб знизити собівартість.

Источник:  http://newstime.com.ua

   20-09-2012, 12:13   Просмотров: 1008    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.