Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Технологии   Автор: vadimklose   
Дослідження: Щедрі службовці завдають збитків роботодавцямДослідники з університету Флориди з'ясували, що службовці, які отримують найкращі відгуки від клієнтів, найчастіше надають безкоштовні послуги за рахунок закладу.

Як зазначають вчені, це призводить до серйозних збитків роботодавця, аж до банкрутства фірми.

Матеріали дослідження опубліковані в Journal of Marketing.

Щороку від щедрості працівників американський бізнес зазнає колосальних збитків. За даними різних досліджень, сума розтрачених грошей становить близько 600 мільярдів доларів на рік. Виною всьому безкоштовні послуги, які надають службовці, що безпосередньо працюють з клієнтами. Найбільше від цього страждає готельний бізнес, але таких же збитків зазнають ресторани, магазини й інші підприємства, чиї працівники щодня взаємодіють з людьми.

Максимальні збитки компанії-наймачі терплять із тими працівниками, що через свої психологічні особливості потребують соціального схвалення. Бажання будь-що отримати похвалу змушує людей простіше надавати послуги за рахунок закладу.

Проблема, на думку вчених, полягає в тому, що компаніям дуже складно звільняти щедрих працівників. Роботодавці бояться, що разом зі звільненим піде і клієнт, залучений ним. І хоча задоволення клієнтів наданими послугами зростає, збитки від такого працівника набагато сильніше позначаються на фінансовому становищі фірми.

Учені вважають, що кадрові відділи повинні приділяти більше уваги підбору персоналу й по можливості одразу відсівати тих, хто схильний до подібної щедрості.

Раніше вчені з новозеландського Університету Отаго дійшли висновку, що люди, котрі працюють по 50 і більше годин на тиждень, найбільше ризикують пристраститися до алкоголю.


Источник: http://vidgolos.com

   14-02-2012, 00:44   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.