Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Технологии   Автор: vadimklose   
Американська розвідка розповіла про життя на планеті через 18 років У доповіді зазначено, що в глобальному масштабі до 2030р. середній клас збільшиться до 2 млрд. людей. “Ми будемо спостерігати зростання середнього класу з 1 млрд до 2 млрд людей. Це відбудеться, навіть якщо збудуться найстрашніші прогнози, які стосуються економічних криз”, – заявив під час презентації доповіді голова Національної розвідувальної ради США Крістофер Койм.

Зазначимо, що Національна розвідувальна рада є структурним підрозділом Розвідувального співтовариства США, основним завданням якого є аналіз і прогнозування зміни ситуації в масштабі глобальної, коротко-та середньострокової перспективи. За словами К.Койма, на форумі була представлена ​​лише відкрита частина доповіді, його секретна частина з більш детальним описом ключових трендів глобального розвитку представиться для Білого Дому та Державного департаменту.

Серед опублікованих висновків варто відзначити наступне: “З найбільшими проблемами зіткнутися влади тих країн, де зростання добробуту (перехід від ”бідного“ до ”середнього класу“) торкнеться більшої кількостілюдей”. Причиною такого явища є цінності, які закріплюються у свідомості людини, яка здійснює зазначений перехід і закріплюється на новому щаблі. Цікаво, що для досягнення своїх цілей така людина використовує, як і бідняк, медіаінструменти, але їхній обсяг більший. Очевидно, що в даному контексті міститься посилання на перевороти “Арабської весни”, які відбулися у 2011р.

Головним негативним пунктом доповіді К.Койма стало збільшення попиту на продовольчі товари. Очікується, що в найближчі 18 років він виросте в 1,5 рази, при цьому населення землі зросте з 7,1 млрд до 8,3млрд. осіб. Нову цінність набуде вода: до 2030р. близько 50% жителів планети не матимуть повноцінного доступу до придатної для вживання води.

Источник:  http://newstime.com.ua/economics/item/1379-amerikanska-rozvidka-rozpovila-pro-zhittya-na-planeti-cherez-18-rokiv#.UBU4FaAlp8E

   29-07-2012, 16:21   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.