Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Технологии   Автор: vadimklose   
Google запустив корпоративний аналог Foursquare
Компанія Google презентувала сервіс "Координатор", який дає можливість керівникам підприємств бачити місце перебування людей на карті та координувати їх дії.

Наприклад, отримавши замовлення, адміністратор компанії зможе зрозуміти, хто зі співробітників вільний і перебуває найближче до потрібного місця, і відправити його туди. Прибувши на місце, працівник "зачекіниться" в заданому пункті, і адміністратор побачить, що він приступив до виконання завдання.

Адміністратори можуть працювати з "Координатором" через веб-версію, а працівники – зі смартфона або планшета на базі Android. Google готовий надати API "Координатора" стороннім компаніям, щоб вони вбудували систему у вже існуючі проекти.

Зараз "Координатор" працює в режимі бета-версії. Сервіс є платним. До 1 вересня він буде коштувати 15 доларів на місяць за одного користувача. Після цієї дати ціна зросте.

Перед запуском компанія протестувала цей сервіс на внутрішній транспортній службі.

Источник:  http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?google_zapustiv_korporativniy_analog_fourzquare&objectId=229641

   26-06-2012, 11:49   Просмотров: 924    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.