Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Технологии   Автор: vadimklose   
Facebook дасть 10 мільйонів на благочинність через приховану рекламу
Позов проти компанії за розміщення прихованих рекламних оголошень було подано з боку групи користувачів, які побачили на своїх сторінках нібито відмічені ними рекламні повідомлення.

Послуга Facebook "Спонсоровані історії" — поєднання комерційних оголошень і розважального матеріалу. Вона була запущена в січні 2012 року.

Як тільки будь-який користувач мережі дивиться відеоролик, слухає аудіокомпозицію або читає замітку комерційного змісту, в головній стрічці новин відразу з’являється повідомлення про його підписку на цей матеріал.

Таким чином, переглянувши інформацію комерційного або рекламного змісту, користувач автоматично "розповідає" про це своїм друзям в мережі.

Суд в Сан-Хосе, у якому почався процес проти Facebook, звинувачує мережу в порушенні каліфорнійського закону, а саме у використанні чужих акаунтів та імен для поширення рекламного контента без можливості відмовитися від даної опції або отримувати за неї гроші.

Источник:  http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?facebook_dast_10_milyoniv_na_blagochinnist_cherez_prihovanu_reklamu&objectId=228057

   20-06-2012, 12:29   Просмотров: 691    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.