Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Технологии   Автор: vadimklose   
Дослідження: Відвідувати порносайти безпечніше, ніж релігійніРозробник антивірусного програмного забезпечення Symantec склав рейтинг найбільш небезпечних категорій сайтів.

Комп'ютерний вірус набагато легше підхопити на сайті з релігійною або ідеологічною тематикою, ніж на порнографічному ресурсі.

За ступенем небезпеки веб-сайти з "дорослим" контентом не входять навіть до першої п'ятірки

Перше місце у списку найбільш небезпечних сайтів зайняли блоги – 19,8%. На другому місці – особисті сторінки (15,6%), на третьому сайти про бізнес і економіку (10%). До п'ятірки увійшли інтернет-магазини (7,7%), а також онлайн-довідники і сайти про освіту (6,9%). Порносайти зайняли десяте місце з 2,4%.

У той же час, підкреслили експерти, число атак з релігійних або ідеологічних сайтів у 2011 році зросло втричі. Які саме інтернет-ресурси входять до цієї категорії, у дослідженні не вказано.

Таку тенденцію аналітики пояснюють тим, що веб-сайти з "дорослим" контентом приносять своїм власникам дохід, тому для них не має сенсу заробляти по-іншому, заражаючи комп'ютери відвідувачів.

Источник:  http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?doslidzhennya_vidviduvati_pornosayti_bezpechnishe_nizh_religiyni&objectId=215323

   8-05-2012, 15:14   Просмотров: 1175    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.