31

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

Категория: Спортивные новости   Автор: vadimklose
Шедевр від Коноплянки, і перше місце. ПСВ - "Дніпро" - 1:2Підопічні Хуанде Рамоса здобули вольову перемогу над ейндховенським ПСВ.

"Дніпро" виходить у плей-офф Ліги Європи із першого місця у групі, залишивши позаду "Наполі", АІК та ПСВ.

Підопічні Хуанде Рамоса здійснили великий стрибок вперед. Хто міг подумати, що “Дніпро” зуміє у такій важкій групі забезпечити собі перше місце? Сьогодні “дніпрянам” вистачило б нічиєї, проте “сині” відчайдушно боролися за результат аж до фінального свистка.

У першій половині зустрічі команди продемонстрували рівну гру. Зуміли по разу відзначитися у воротах та створили чимало небезпечних моментів. Команди демонстрували красивий, швидкий, видовищний футбол, і було зрозуміло, що все вирішуватиметься у другому таймі.

Після перерви команди продовжили розпочату справу. Господарі поля, незважаючи на відсутність провідних гравців, постійно створювали пожежу у штрафному майданчику “Дніпра”, проте знову повести у рахунку їм ніяк не вдавалося. Команди довго тримали глядачів у напрузі, і лише на 74 хвилині матчу, вболівальники “Дніпра” зітхнули з полегшенням. Євген Коноплянка черговий раз продемонстрував свої технічні вміння та забив красивий гол з далекої відстані. Коли до кінця основного часу залишалося кілька хвилин, суддя вилучив з поля Канкаву, тим самим, зробивши протистояння ще більш інтригуючим.

ПСВ пішов на штурм, проте хоча б зрівняти рахунок так і не зумів. Після майже 7 компенсованих хвилин (хоча резервний арбітр показав лише 4) матч таки завершився на користь “Дніпра”, який у результаті заслужено очолив групу F.

Склади команд:

ПСВ: 21. Ватерман, 3. Баума, 4. Марсело, 9. Матавж, 10. Вейналдум, 11. Ленс, 13. Хатчінсон, 14. Мертенс, 16. Енгелар, 18. Дерейк, 23. Манолев

Запасні: 1. Титонь, 2. Йоргенсен, 19. Локадія, 20. ван Ойєн, 22. Депай, 25. Кох, 35. Схаув

Дніпро: 16. Лаштувка, 3. Мазух, 5. Мандзюк, 6. Канкава, 8. Джуліано, 10. Коноплянка, 14. Чеберячко, 17. Стрініч, 21. Селезньов, 29. Ротань, 99. Матеус

Запасні: 77. Шеліхов, 4. Кравченко, 9. Калініч, 18. Зозуля, 19. Денісов, 23. Одібе, 44. Федецький

ПСВ - "Дніпро" - 1:2

Голи: 1:0 - Вейналдум (18) 1:1 - Селезньов (24), 1:2 - Коноплянка (74)

23-11-2012, 11:53   Просмотров: 638    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.