онлайн казино Украины

"Ягелонія" на власному полі не зуміла впоратись із "Лехією"

"Ягелонія" на власному полі не зуміла впоратись із "Лехією"Шість матчів без перемог. Така сумна серія переслідує білостоцьку "Ягелонію" у Ekstraklasa. У 7-му турі вищого дивізіону Польщі поразки підопічним Томаша Хайто на їх полі завдала гданська "Лехія".

Досить жваво розпочали гості. І вже на 8-й хвилині матчу Матеуш Махай майстерно уникнув офсайду і вийшов віч-на-віч із голкіпером суперників. Цю дуель виграв півзахисник.

Як не намагалась "Ягелонія" рахунок зрівняти, до перерви відновити рівновагу не вдалось.

Натомість наприкінці матчу господарі пропустили вдруге. Захисники проґавили бразильського легіонера "Лехії" Рікардінью у власному карному майданчику, за що хавбек і покарав опонентів - 2:0.

Команда із Гданська скоротила відставання від лідера - варшавської "Легії" - до трьох пунктів.

Добавлено: 9-10-2012, 12:36