онлайн казино Украины

Перемир'я між "Гентом" і "Брюгге"

Перемир'я між "Гентом" і "Брюгге"Відрив уберегти не вдалося. "Брюгге" втративши очки в Генті, дозволили "Андерлехту" у 9-му турі чемпіонату Бельгії скоротити відставання.

Гол у ворота лідерів чемпіонату господарі організували вже на 5-ій хвилині, відзначився Мбойо. Згодом голкіпер "Гента" негостинно зустрів Чіте. Покарання з точки вправно виконав колумбієць Бакка, зрівнявши рахунок.

Не минуло й 10 хвилин, як повправлятися в пробитті пенальті випала нагода вже форварду "буйволів" Ремаклю. Влучності не забракло й тут. Від поразки "Брюгге" врятував Лестьєн, вдало зігравши, кажучи хокейною термінологією, на п'ятачку - 2:2. "Брюгге" залишився на вершині, "в "Андерлехта" на 2 очки менше. "Гент" - на 5-му місці.

Добавлено: 1-10-2012, 13:12