онлайн казино Украины

Триллер в Мадриді. "Атлетіко" - "Райо Вальєкано" - 4:3

Триллер в Мадриді. "Атлетіко" - "Райо Вальєкано" - 4:3У мадридському дербі "Райо Вальєкано" був близьким до того, аби створити мегасенсацію.

Пропустивши 4 м'ячі від Суареса, Коке, Турана та Фалькао, гості наче прокинулися зі сну і, починаючи із 82-ї хвилини, почали шокувати "Вісенте Кальдерон". Спочатку Делібашич відквитав один гол - наче нічого страшного, але через 3 хвилини серб уже святкував дубль, що вже неприємно здивувало підопічних Сімеоне. Але на цьому "Райо" не зупинилися і понеслися вперед, мов скажені. Справжнім шоком для господарів став ще один пропущений гол на 89-ій хвилині від Лео. Однак на цьому ентузіазм гостей вичерпався. Надто багато вони пропустили і надто пізно почали забивати.

"Атлетіко" - "Райо Вальєкано" - 4:3

Голи: Суарес, 29, Коке, 49, Туран, 51, Фалькао, 56 (пен.) - Делібашич, 82, 85, Лео, 89

Добавлено: 17-09-2012, 11:14