онлайн казино Украины

Дотиснули. "Шахтар" - "Кривбас" - 1:0

Дотиснули. "Шахтар" - "Кривбас" - 1:0Криворізький "Кривбас" не зумів втримати нічийний результат у матчі проти донецького "Шахтаря".

Мірчі Луческу у свій день народження довелося добряче похвилюватися. Донецький “Шахтар” лише на 93 хвилині зустрічі зумів забити переможний гол.

Матч для господарів поля починався добре. “Гірники” впевнено володіли м'ячем і створювали момент за моментом. Проте на 16 хвилині протистояння суддя вилучив з поля Кучера, що значно ускладнило завдання донеччанам. Незважаючи на кількісну меншість, “Шахтар” продовжував атакувати, але робив це вже більш обережно.

“Кривбас” же не поспішав іти вперед, безславно змарнувавши свою перевагу над суперником. На початку другого тайму суддя вилучив Лисицького і зрівняв склади, а ще через 15 хвилин взагалі залишив “Кривбас” у меншості. 9 криворіжців тримали оборону до кінця, проте клас донецької команди все-таки зробив свою справу, і на третій компенсованій хвилині Фернандінью забиває такий важливий гол для “Шахтаря”, заодно привітавши головного тренера з днем народження.

Склади команд:

"Шахтар": 30. П'ятов, 33. Срна, 44. Ракицький, 5. Кучер, 13. Шевчук, 3. Хюбшман, 7. Фернандіньо, 22. Мхітарян, 20. Коста, 29. Тейшейра, 9. Адріано

Запасні: 23. Шуст, 14. Кобін, 6. Степаненко, 11. Едуардо, 77. Ілсіньо, 18. Девіч, 17. Селезньов

"Кривбас": 55. Штанько, 23. Лобжанідзе, 22. Лисицький, 18. Петров, 5. Федорів, 24. Пашаєв, 28. Матіч, 20. Канкава, 88. Валєєв, 11. Бартуловіч, 8. Самодін

Запасні: 1. Рева, 3. Сердюк, 15. Дедечко, 9. Єслінек, 86. Антонов, 17. Бабтунде, 4. Шершун

"Шахтар" - "Кривбас" - 1:0

Добавлено: 30-07-2012, 13:24