онлайн казино Украины

Збірна Швеції демонструє кращу підготовку і долає Сербію

Збірна Швеції демонструє кращу підготовку і долає СербіюЗбірна Швеції, на відміну від України, здобула другу поспіль перемогу у запланованих товариських матчах перед стартом на україно-польському чемпіонаті Європи. Після перемоги над ісландцями команда Еріка Хамрена у Стокгольмі впоралася із сербами.

Героєм зустрічі у складі скандинавів став форвард голландського ПСВ Ола Тойвонен. Саме він відкрив рахунок на 23-ій хвилині матчу після подачі із кутового. Серська збірна одразу ж зуміла відігратись.

Спочатку голкіпер шведів Андреас Ісаксон двічі врятував свою команду після пострілів Тошіча і Лазовіча, а вже за мить і він не допоміг, коли подачу із корнера втілив у забитий м’яч Невен Суботіч.

У другому таймі швецька команда таки взяла своє. Тойвонен заробив пенальті, який впевнено реалізував Ібрагімовіч. У підсумку 2:1 нан користь першого суперника збірної України на Євро.