онлайн казино Украины

Не вирішальна перемога. АЗ - "Валенсія" - 2:1

Не вирішальна перемога. АЗ - "Валенсія" - 2:1Високі швидкості та красиві голи. Цього достатньо, аби можна було сказати що "гра дивилася". Саме таким і було протистояння у рамках першого матчу 1/4 Ліги Європи АЗ - "Валенсія".

З початку зустрічі ініціативою заволоділи гості, однак їхнього запалу вистачило лише на п'ять хвилин. Після цього “першим номером” почали грати підопічні Унаї Емері, а алкмарці переважно контратакували. У “кажанів” відзначитися нагод було предостатньо, зокрема як завжди активним був Роберто Сольдадо, та ні йому, ні його партнерам, жодного разу у першому таймі переграти голкіпера АЗ Естебана Альварадо так і не вдалося.

Що ж до контратак господарів, то вони були занадто простими і одноманітними — захисники гостей з часом звикли до постійних навісів у їхній карний. Та вже коли йшов компенсований арбітром до першого тайму час, АЗ отримав право на кутовий. Поульсен подав, а Холмен дуже красивим ударом закинув м'яча у дальню дев'ятку воріт “Валенсії”.