онлайн казино Украины

Субмарина іде на дно. "Вільяреал" - "Хетафе" - 1:2.

Субмарина іде на дно. "Вільяреал" - "Хетафе" - 1:2.Щось не те коїться з "Вільяреалом" у цьому сезоні. Підпічні Моліни не можуть перемогти вже у четвертому матчі поспіль і стрімко наближаються до "зони вильоту".

У 27 турі Прімери “жовта субмарина” не змогла здобути хоча б нічиєї у матчі з “Хетафе”, хоча начебто і грала вдома, та й статистичні показники були на користь господарів. Усі, окрім забитих м'ячів. Вже на п'ятій хвилині Дієго Кастро вивів гостей вперед, на що господарі відповіли... нереалізованим пенальті у виконанні Борхи Валеро.

Щоправда, до перерви рахунок знову став рівним — на відміну від партнера, Нілмар із точки не схибив. Та голу Абделазіза Барради на 72-й хвилині матчу “Хетафе” вистачило, аби у підсумку святкувати перемогу.

2:1 - “Хетафе” тринадцятий, а “Вільяреал”, перебуваючи на сімнадцятій сходинці, лише на відстань однієї поразки випереджає вже згадану “зону вильоту”.

“Вільяреал” - “Хетафе” - 1:2 (1:1)

Голи: Нілмар, 45 (з пен.) - Кастро, 6, Баррада, 72

На 18-й хвилині Борха Валеро (В) не реалізував пенальті.

Попередження: Родрігес, 26, Жауме, 29, Соріано, 54 — Мічел, 17, Алекс, 28, Діас, 45