Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Региональные новости   Автор: vadimklose   
«Спрощенцям» підтверджувати статус не потрібноДіючим «спрощенцям» вже не потрібно щороку підтверджувати статус платника єдиного податку.
Подавати заяву до податкової на наступний рік таким «єдинникам» теж не потрібно.
Повідомляє відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю податкової служби у Чернігівській області.
А от тим суб’єктам господарювання, хто працював цього року на загальній системі оподаткування, а у наступному бажає стати «єдинником», необхідно поспішати. Адже 14 грудня - останній день, коли податкова прийматиме заяви для переходу на спрощену систему оподаткування та розрахунки доходу за попередній календарний рік.
Нагадаємо, що за нормами Податкового Кодексу перехід із загальної системи оподаткування на спрощену можна здійснювати один раз протягом календарного року.
Важливо і те, щоб протягом поточного року підприємець чітко виконував умови щодо граничного обсягу доходу, кількості найманих працівників, а також обмеження щодо здійснення окремих видів діяльності. Тільки у такому разі він може стати «спрощенцем», отримавши свідоцтво платника єдиного податку, яке є безстроковим.
Відмовитися від спрощеної системи оподаткування підприємець може подавши відповідну заяву до податкової не пізніше 21 грудня.

Источник:  http://svoboda.fm

   12-12-2012, 12:39   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.