Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Региональные новости   Автор: vadimklose   
День місцевого самоврядування на ЧернігівщиніУ День місцевого самоврядування, 7 грудня в конференц-залі будинку засідань обласної ради пройшли урочисті збори.
Повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
Звертаючись до учасників урочистих зборів голова облдержадміністрації Володимир Хоменко наголосив, що становлення нашої країни як незалежної держави нерозривно пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.
- Виконавча влада області спільно із самоврядними структурами концентрує свої зусилля на вирішенні надзвичайно широкого спектра завдань, формуванні у громадян відчуття особистої причетності до регіональної політики, зацікавленості в її ефективності, в тому числі й через розвиток інституту самоврядування, - підкреслив Володимир Хоменко.
Регіональним втіленням Президентської програми економічних реформ в області стала Програма «Чернігівщина-2015. Спільний шлях до добробуту», яка визначила пріоритети розвитку регіону на перспективу. На її виконання розроблено низку цільових програм, спрямованих на вирішення проблемних питань регіону та поліпшення його соціально-економічного розвитку.
За словами очільника області, на сьогоднішній день область має позитивну динаміку по більшості макроекономічних показників і важливу роль у цьому процесі відіграють депутати обласної ради. Пропозиції та рекомендації, внесені ними на засіданнях постійних комісій, стають основою для прийняття обласною радою відповідних рішень та галузевих програм.
Голова обласної ради Анатолій Мельник у своєму виступі наголосив, що День місцевого самоврядування по праву пов’язують з визначними подіями років незалежності і сприймають як знакову віху у становленні Української держави. Саме органи місцевого самоврядування є найближчою до людей ланкою влади, від якої у великій мірі залежить щоденне життя кожної територіальної громади, кожного громадянина, збереження стабільності та громадянської злагоди у суспільстві.
З нагоди свята Володимир Хоменко вручив кращим представникам органів місцевого самоврядування області Почесні грамоти облдержадміністрації, а Анатолій Мельник – Грамоти Верховної Ради України та Почесні грамоти обласної ради.

Источник:  http://svoboda.fm

   10-12-2012, 11:08   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.