Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Региональные новости   Автор: vadimklose   
Хто вирішить місцеві проблеми?29 Представники органів місцевого самоврядування, депутати міських рад та лідери ініціативних груп з міст Щорс та Городня підвели підсумки реалізації проекту «ОСН як механізм вирішення проблем місцевого розвитку» на конференції листопада 2012 року.
Повідомляє представник Центру «Доброчин» Наталія Дрозд.
Відкриваючи конференцію, Наталія Дрозд, керівник Центру «Доброчин», зауважила, що тематика заходу є актуальною, адже вона піднімає таке важливе питання, як налагодження діалогу та партнерських відносин між владою, неурядовими організаціями та політичними партіями.
З вітальним словом до учасників конференції також звернувся Тарас Бик, координатор програм Міжнародного республіканського інституту (IRI).
Про важливість розвитку демократії знизу, діалогу між суспільством та владою, було зазначено у виступі Олександра Підгорного, експерта проекту. Він підкреслив, що «… органи самоорганізації населення є однією зі складових системи місцевого самоврядування в Україні, і вирішення проблем місцевого розвитку тісно пов’язане з розвитком ОСН. І цей проект дає можливості розвитку локальної демократії та реальної участі громадян у вирішенні питань місцевого значення».
Андрій Богдан, Городнянський міський голова, розповів про досягнення у питаннях активізації населення та підтримки ініціатив жителів. Він наголосив на важливості розвитку громадянського суспільства і зміни свідомості громадян з пасивного очікування на активні дії.
Роман Зуб,Щорський міський голова,представив досвід міста Щорс у об’єднанні зусиль місцевої влади, неурядових організацій та політичних партій для вирішення актуальних питань територіальних громад.
Учасники жваво обговорювали своє бачення розвитку ОСН в своїх містах та обмінювались думками стосовно планів на майбутнє. Результати, які були представлені учасниками конференції, демонструють, що громадяни та депутати, не зважаючи на свою політичну приналежність, вже можуть організовувати плідний діалог та співпрацю у вирішенні місцевих питань.
Загалом конференція пройшла у теплій, дружній атмосфері, яка проявилась своєю високою результативністю, активністю її учасників, а також отриманням безцінного досвіду у сфері розвитку органів самоорганізації населення на Чернігівщині.
Діяльність проходить за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку таМіжнародного Республіканського Інституту.
Проект має на меті вирішення актуальних проблем муніципальної політики шляхом підвищення взаємодії між партіями та неурядовими організаціями для розробки та прийняття Положення «Про органи самоорганізації населення» в містах Щорс та Городня Чернігівської області.

Источник:  http://svoboda.fm

   3-12-2012, 11:03   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.