Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Региональные новости   Автор: vadimklose   
Активісти Щорса шукали шляхи взаємодії з владоюПроведенням фокус-групи у Щорсі розпочалася реалізація проекту Асоціації регіональних ЗМІ «Громада і влада: партнерство, діалог і взаємодія».

Головною метою цього проекту є налагодження ефективної співпраці між владою та інститутами громадянського суспільства.

Повідомляє представник Асоціація регіональних ЗМІ Олександр Назаренко.

Участь у фокус-групі у Щорсі взяли 15 представників громадських організацій Щорського району. Організували дискусію голова Асоціації регіональних ЗМІ Олександр Назаренко та керівник Чернігівської громадської організації «Центр «Доброчин» Наталія Дрозд, модератор фокус-групи.

Розмова виявилася глибокою і цікавою. Спочатку оцінка можливостей співпраці була досить песимістичною. Представники громадськості Щорського району скептично оцінили можливості взаємодії з владою. Зокрема, критичною виявилася оцінка діяльності громадських рад щодо ефективності їх роботи.
Втім, після плідної дискусії громадські активісти Щорсівщини визначили основні напрямки роботи громадських організацій, які цілком можуть допомогти вирішити найболючіші проблеми місцевих громад. І навіть запропонували конкретні громадські ініціативи, сподіваючись на підтримку влади і небайдужість громади.
Під час реалізації проекту «Громада і влада: партнерство, діалог і взаємодія» Асоціація регіональних ЗМІ має на меті з’ясувати основні проблеми у взаємодії громадських організацій та влади та запропонувати шляхи вирішення цих проблем і налагодити стійкий та ефективний діалог між інститутами громадянського суспільства та органами державної влади.
Надалі під час реалізації проекту Асоціація регіональних ЗМІ організує аналогічну фокус-групу у Мені, проаналізує та систематизує отримані дані. А на завершення проведе «круглі столи» у Мені та Щорсі, під час яких будуть напрацьовані конкретні рекомендації щодо взаємодії інститутів громадянського суспільства та місцевих органів виконавчої влади.
Проект здійснюється за сприяння управління у справах внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації.

Источник:  http://svoboda.fm/

   28-11-2012, 11:04   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.