Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Региональные новости   Автор: vadimklose   
Візитна картка «Зеленої планети»- здоров'я природи, людини, суспільства! У суспільстві відбувається зміна установлених стереотипів, трансформація свідомості людей. Якщо раніше політика сприймалася як протистояння партій в боротьбі за владу, то сьогодні активізувався процес об’єднання небайдужих.

Ініціативні і всебічно освічені особистості об’єднуються в боротьбі за загальнолюдські цінності, фізичне і моральне здоров’я суспільства, охорону навколишнього середовища.

Тому – пріоритети «Зеленої планети»:

Людина може і повинна жити в екологічно чистій країні.
Людина може і має бути здоровою та щасливою.
Людина може жити в суспільстві, де кожному надано рівні права і можливості.

Животворним осередком будь-якого суспільства є турбота про екологію сім’ї . У родині зберігаються і передаються новим поколінням кращі народні традиції, дух національної і світової культури. У сім’ї закладаються цінності й норми моралі, виховується любов до своєї держави.

Ми змалечку маємо турбуватися про відношення наших нащадків до своєї країни, прививати їм цінності українського народу. Наші думки та спосіб нашого життя - запорука благополуччя усього українського народу! Єднання - ось неодмінна умова прогресу і процвітання країни!

Українська партія « Зелена планета» звертається – усі, хто прагне майбутнього України - приєднуйтесь! Ласкаво просимо до Чернігова та Чернігівської обласної партійної організації!

«Можливо, ви мало чули про нашу партію, бо ми вкладаємо свій потенціал не у голосне розкручування та піар, а направляємо зусилля кожного члена партії на конкретні справи. Лише у дії ми вбачаємо прогрес для України»,- зазначає лідер «Зеленої планети» Сергій Орєхов.

Детальніше про цілі, програму та результати діяльності роботи партії ви можете дізнатися завдяки відео, яке вийшло в ефір обласного телебачення. Ця невелика промо-кампанія направлена на те, щоб українці знали в обличчя тих, хто готовий йти вперед, заради реальних ідей, здоров”я людей та процвітання України! Ми також чекаємо на Ваші ідеї!

Дивіться сьогодні на телеканалі Чернігова – о 8.25; 17.10;20.20; 22.10 – промо-ролики Української партії «Зелена планета».

Источник:  http://svoboda.fm/

   19-10-2012, 12:17   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.