Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Региональные новости   Автор: vadimklose   
Місцеве самоврядування для громадянГромадська організація Центр «Доброчин» розпочинає реалізацію проекту «ОСН як механізм вирішення проблем місцевого розвитку» за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту.

Презентація діяльності проекту та зустрічі з представниками місцевої влади, депутатами, лідерами політичних фракцій, пройшли10 жовтня в містах Щорс та Городня.

Повідомляє представник Центру «Доброчин» Наталія Дрозд.

Проект має на меті вирішення актуальних проблем муніципальної політики шляхом підвищення взаємодії між партіями та неурядовими організаціями для розробки та прийняття Положення «Про органи самоорганізації населення» в містах Щорс та Городня Чернігівської області.

Обговорення Положення про ОСН стало одним із питань, які були винесені на сесію Городнянської міської ради, що свідчить про зацікавленість представників як місцевої громади, так і політичних партій, покращувати життя місцевим жителям. У Щорсі прес-конференція та зустріч відбувались у приміщенні Щорської міської ради.

Учасники заходів дізнались про переваги прийняття Положення в їх містах та активно долучились до дискусії, яким має бути Положення про ОСН. Жваво також обговорювались питання активізації населення. Що таке ОСН мешканці таких міст як Городня та Щорс знають, хіба що, на прикладі квартальних чи вуличних комітетів, які існують у приватному секторі ще з радянських часів, і навряд чи усвідомлюють, що така структура, створена на рівні будинку (кварталу, вулиці тощо), може допомогти у вирішенні низки місцевих проблем.

- Активізація населення — перша передумова позитивних змін в житлово-комунальній сфері міста, оскільки для створення ОСН необхідне волевиявлення мешканців та їх бажання самостійно брати участь у вирішенні місцевих питань як особисто, так і через обрані ними орган, - зазначив експерт Олександр Підгорний.

Тому необхідно заохочувати ініціативу жителів до самостійного вирішення питань місцевого значення в рамках Конституції і законів України.

Головним завданням на сьогодні для громадських організацій, політичних партій та активних громадян є участь у процесі розробки та прийнятті ”Положення про ОСН”, завдяки якому громада зможе перебрати на себе частку повноважень місцевого самоврядування. Адже розвиток локальної демократії та реальна участь громадян у вирішенні питань місцевого значення є однією з найважливіших умов побудови громадянського суспільства.

Источник:  http://svoboda.fm/

   12-10-2012, 11:51   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.