Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Региональные новости   Автор: vadimklose   
Брудні технології донецькому кандидату не допоможуть! Лідер на 206-му окрузі тільки один Ще на старті передвиборної кампанії в 206 окрузі було відомо, хто лідер симпатій виборців. Всі соціологічні опитування показували, що Владислава Атрошенка підтримує 35% виборців, а Станіслава Прокопенка лише 12,5%*.

Ставленик влади зрозумів, що люди не довіряють йому, а всі його обіцянки та використання адмінресурсу не збільшують довіри.

Прокопенко відмовився від ведення чесної та прозорої передвиборної агітації.

Відмовився від звіту про зроблене за 2 роки на своїй посаді.

Його штаб вирішив використати весь арсенал брудних технологій для того, щоб намагатися дисредитувати справжнього лідера, якому довіряють люди - Владислава Атрошенка.

В той час, як Владислав Анатолійович зустрічався з людьми, слухав їх проблеми, розказував про свою програму та про те, що зробить у Верховній Раді, щоб щоб зробити життя людей кращим, в штабі Прокопенка писали про нього брехливі листівки, придумували міфічні історії, тиснули на 84-х річну жительку села Красне, щоб та підписала брехливого листа про Владислава Анатолійовича...

Вершиною творчості штабістів донецького Прокопенка стала реєстрація технічним кандидатом Андрія АтроЩенка. Крім того, що його прізвище схоже на прізвище лідера перегонів, 27-ми річний хлопець працює в комунальному закладі «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майтерності», тобто, повністю підконтрольний владі.

Від імені цього хлопця штаб донецького Прокопенка розвісив в місті біл-борди та друкує брехливі статті в газетах. Витрачають шалені кошти лише з однією метою - забрати голоси у лідера, до якого Прокопенко не може піднятися ні обіцянками, ні гарантувальками.

Технологи донецького кандидата виконали їх в такій же кольоровій гаммі та стилі, як і біл-борди Владислава Атрошенка. Навіть газета підконтрольного Партії регіонів кандидата Поліщука визнала, що біл-борди Прокопенка та АтроЩенка виготовлялися в одному кабінеті.

Але Прокопенко в черговий раз програє. Адже люди набагато розумніші, ніж він думає. Вони розуміють, що це не АтроЩенко, а його господар ПРокопенко насправді виступає за скорочення працівників лікарень та шкіл, не АтроЩенко, а ПРокопенко виступає за продаж землі та за приватизацію ЖЕКів. Тільки ПРокопенко боїться підписати це своїм прізвищем, а використовує як прикриття 27-ми річного хлопця з прізвищем АтроЩенко.

Сьогодні тільки Владислав АтроШенко знайшов в собі сили та мужність виступити проти провладного кандидата від Партії регіонів. Він не прикривається технічними кандидатами, а чесно заявляє про свою позицію на зустрічах з людьми. Так, на зустрічі з громадою Ріпок він сказав людям, що представляє нашу рідну землю і не боїться Партію регіонів та її донецького ПРокопенка. «Сором цій партії, яка не знайшла на Чернігівщині достойного кандидата - будівельника, лікаря, інженера чи вчителя», - заявив Атрошенко Владислав.

Шановні виборці 206-го округу! Не піддавайтеся на ці провокації. Не дайте себе обдурити. Знайте, лідер в цій кампанії тільки один - Владислав АтроШенко. I він переможе. Не звертайте уваги на провокакації та брехню донецького кандидата Прокопенка. Знайте, Владислав Атрошенко - працює з людьми та для людей!

* Опитування проводилося Поліським фондом міжнародних та регі ональних досліджень з 4 по 11 вересня на території Чернігівського, Ріпкинського районів та міста Чернігова (межі 206 округу). Методом анонімного опитування через інтерв’юерів було опитано 1100 виборців. Похибка дослідження не перевищує 3%.

Источник:  http://svoboda.fm/

   11-10-2012, 11:32   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.