Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Январь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Региональные новости   Автор: vadimklose   
Станіслав Прокопенко: «Ми створимо гідні умови для виховання дітей!»Кандидат у народні депутати України по виборчому округу №206 Станіслав Прокопенко чудово розуміє, що освіта має бути якісною, незалежно від того, де вона отримана: у міській школі або в сільській.

Тому одним з першочергових завдань для себе поставив завдання покращення дошкільної та шкільної освіти на Чернігівщині. Сьогодні можна сказати, що в цьому напрямку є певні позитивні результати.

Зазначимо, що Станіслав Прокопенко виконує те, що обіцяв. Майже щотижня відкриваються дошкільні заклади або додаткові групи в дитячих садочках області.

Так, 27 вересня на Чернігівщині було відкрито 33-ій (за останні два роки) дошкільний навчальний заклад. Свято відкриття дошкільного навчального закладу відбулося в селі Халявин Чернігівського району.

Тепер 23 малюки із цього села зможуть отримувати якісну дошкільну освіту, а їхні матусі — влаштуватися на роботу. А головне, що батьки не будуть хвилюватися за своїх дітей, бо впевнені — вони будуть доглянуті й нагодовані. У селі Редьківка Чернігівського району 21 вересня відкрилася друга група в дитячому садочку села. Попереду — відкриття нових садочків та груп у Чернігівському і Ріпкинському районах.

На середину жовтня заплановано свято і в Чернігові. Тут відбудеться закладання будівництва нового дитячого садочка. Недарма цей дошкільний заклад будуватиметься на Масанах, бо це найбільш перспективний район міста, де живуть переважно молоді сім’ї.

Але не тільки відкриття нових садочків та ремонт дошкільних і шкільних навчальних закладів сприятиме покращенню навчального процесу.

За літній період було відремонтовано сотні кілометрів доріг по Чернігівському та Ріпкинському районах. А освітянські заклади області отримали 40 новеньких автобусів для підвезення учнів. До шкіл надійшло нове комп’ютерне та мультимедійне обладнання.

— Дитинка, яка виховується в компанії, потім і в школі відчуває себе більш комфортно. Ми обов’язково знайдемо можливості для того, щоб кожна дитина мала змогу отримати якісну дошкільну освіту. Я переконаний, що виховання та побут дітей повинні бути на гідному рівні! Ми не закрили жодного дошкільного закладу. І жоден садочок на Чернігівщині закриватись не буде.

Більше того, за минулий рік в області було відкрито 25 садочків. А в планах цього року — ще 30 дошкільних навчальних закладів! — наголошував Станіслав Прокопенко на зустрічі з батьками малюків та трудовим колективом ДНЗ №34 «Ромашка» міста Чернігова, яка відбулася ще в липні цього року. І, як бачимо, обіцяне стає реальністю!

Анатолій Заліський, начальник управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації:

— Разом зі Станіславом Миколайовичем ми багато переймаємось проблемами освітянських закладів. Тими ж дитячими садками. Робимо все, щоб і вода була, і опалення в навчальних закладах. Тобто вони повинні повноцінно функціонувати. Як Чернігівський, так і Ріпкинський райони постійно отримують шкільні автобуси, відкриваються нові шкільні кабінети. Бо в нас діє як обласна, так і державна програма з цих питань.

Источник:  http://svoboda.fm/

   9-10-2012, 10:59   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.