Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Региональные новости   Автор: vadimklose   
„Зелена Планета „ в Чернігові нагадала про № 12Чернігівці переконалися на власні очі, що «Зелена планета» прагне вберегти Україну від екологічних катастроф, як глобальних, так і місцевих.

Молоді люди у зелених футболках та із зеленими парасольками пройшли від Валу до «Мега-центру» та знов повернулися на Красну площу Чернігова з піснями, нагадуючи про елементарне – берегти чистоту: чисту воду, чисту землі, чисті продукти.

Активісти «Зеленої планети», не тільки зверталися до чернігівців, а й роздавали візитки партії, спецвипуски журналу «Споживач». У ньому розповідається про те, як активісти «Зеленої планети» попередили екологічну катастрофу. До речі, адреса «Споживача» в Інтернеті http://spojivach.info/ .

На Красній площі Чернігова активісти «Зеленої планети» показали театральну сценку, як і на майдані перед «Мега-центром».

Акція тривала кілька годин. Її побачили тисячі чернігівців, як перехожих так і ті , хто знаходився у транспорті.

У чому переконалися чернігівці – чиста земля важливіша за сварки політиків, а чисті власні продукти важливіші за передвиборчу гречку.

Акція «Зеленої планети» сподобалася тим чернігівцям, хто по-справжньому любить своє рідне місто!

Наталя Чумак, студентка:

– Наше місто постійно розвивається. Це правильно. Але зелені насадження треба берегти. А чиста вода – це запорука нашого здоров’я. Я вважаю, що у цьому «Зелена планета» права на усі 100%.

Вадим Кононенко, підприємець:

– Я думаю майбутнє нашого Чернігова – за молоддю. Ця партія робить корисну справу, закликає берегти Чернігів і не смітити. Щоб берегти наше красиве, древнє і вічно молоде місто.

Іван Михайлович, пенсіонер:

– Уперше почув про «Зелену планету», бо політикою не дуже цікавлюся, Зате риболовлю люблю. Я за те, щоб зелені прийшли до влади і навчили усіх, як треба берегти рідне землю, повітря, воду. Тоді я не буду бачити гори сміття і пластику, як за Десною, біля озер, в Чернігові.

Діана, старшокласниця:

– Я голосувати ще не піду, але в нашій педагогічній сім’ї усі люблять природу. Моє батьки обурюються тим, яке ставлення до природи. Я в Інтернеті уже бачила сайт «Зеленої планети» http://zelenaplaneta.org/ . Мама дивилася там корисні поради. Я думаю, вона зацікавиться і цим журналом «Споживач».

Источник:  http://svoboda.fm/

   1-10-2012, 12:30   Просмотров: 847    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.