Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Региональные новости   Автор: vadimklose   
92,8% українських котелень готові до зими, але з фінансами тугоТаку інформацію озвучив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк під час Всеукраїнської селекторної наради із заступниками керівників облдержадміністрацій та підприємств галузі.

Під час наради її учасники проаналізували підготовку ЖКГ до нового опалювального періоду і роботи взимку.

Міністр закликав керівників на місцях підготувати відповідні акти готовності об’єктів, оцінивши їхній стан на тверду «четвірку».

Особливе занепокоєння міністра викликав стан розрахунків у контексті різниці в тарифах, яка на сьогодні склала по Україні 4,6 млрд. грн.

Учасники наради обговорили стан виконання програм «Пільгове кредитування юридичних осіб, у тому числі ОСББ, для проведення реконструкції, капітальних та поточних ремонтів об'єктів житлово-комунального господарства» та «Капітальний ремонт гуртожитків, що передані з державної власності у власність територіальних громад», а також проблемні питання створення та діяльності ОСББ.

Особливо гостро у регіонах стоїть питання облаштування будинків сучасними системами обліку води і тепла. Загалом на ці питання у державному бюджеті закладено 160 мільйонів. Встановлення таких систем дозволило б ощадливіше використовувати тепло взимку, а значить, і економити кошти споживачів.

– Вам не потрібні ці гроші? Вам важко піти на сесії і донести ці питання до людей? Тоді я звертатимуся безпосередньо до голів облрад, – звернувся міністр до регіональних керівників.

Також залишаються невикористаними 41 мільйон гривень на житло для інвалідів і 250 млн. грн. – на доступне житло.

Для визначення з означених питань міністр дав профільним заступникам голів ОДА 15 днів.

– Я рік вас захищав і зараз це роблю. Але якщо я бачу «Могу копать, а могу нє копать», йдіть працюйте на інші посади. Ще 40 мільйонів у нас закладено на ОСББ, 80% запитів на ці кошти надходять із західних регіонів, і я віддам ці кошти тому, хто працює на людей, - сказав Анатолій Близнюк.

Міністр зачитав список областей, які відстають у питаннях ОСББ. Чернігівської області у цьому «чорному списку» присутні не почули.

Після закінчення наради Заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віктор Геращенко закликав представників райцентрів покращити розрахунки за спожитий газ і електроенергію.

У свою чергу заступник ніжинського міського голови Олександр Мороз попросив сприяти покращенню руху грошей Державного казначейства.

За словами Віктора Геращенка, за програмою доступного житла у Чернігові будується 18 квартир, вже оформлений 21 кредит і 5 знаходяться на стадії оформлення, укладено 17 угод на 17 квартир. Для інвалідів в області передбачено виділити 21 квартиру, кошти на 2 квартири вже освоєні, відповідний тендер на решту квартир буде проведений 17-го вересня. На території області діють 239 ОСББ, 19 створені цього року. При цьому житло в області на 98% є приватним.

Источник:  http://svoboda.fm/

   14-09-2012, 10:14   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.