Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Региональные новости   Автор: vadimklose   
Триває модернізація шкіл ЧернігівщиниРівень комп’ютерного та мультимедійного забезпечення шкіл Чернігівщини щороку покращується. На цьому наголосив під час проведення традиційної щорічної серпневої конференції педагогічних працівників області голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко.

Повідомляє управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.

Відповідно до нових Державних стандартів початкової школи основи інформатики будуть викладатися вже з другого класу.

Загальноосвітні навчальні заклади області у цьому році отримають 330 одиниць комп’ютерної техніки. Проте залишається значна розбіжність у сільських і міських школах кількості учнів на 1 персональний комп’ютер: (сільські школи – 9,6 учнів на 1 ПК, міські – 24,5). І цю ситуацію потрібно виправляти.

- Роботу з оптимізації регіональної мережі освітніх закладів плануємо, насамперед, не як закриття чи реорганізацію шкіл, а будівництво та реконструкцію оновлених сучасних закладів, - підкреслив у своєму виступі голова облдержадміністрації.

Спільно з депутатським корпусом реалізується й обласна програма забезпечення шкіл ліцензійними електронними засобами навчання. Подарунком до першого вересня опорним школам Чернігівщини стане 61 мультимедійний комплекс, сертифікати на які було вручено начальникам відділів освіти райдержадміністрацій та управлінь освіти міських рад під час конференції.

Источник:  http://svoboda.fm/

   29-08-2012, 12:20   Просмотров: 695    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.