Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Декабрь 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Региональные новости   Автор: vadimklose   
УДАР: Сім пишем – три на ум пішло Голова Чернігівської обласної організації партії УДАР Віталія Кличка Сергій Аверченко вважає, що за партійним списком мінімум два чернігівці із семи можуть потрапити до Верховної Ради України.

Про це він повідомив на прес-конференції 7 серпня на прес-конференції в Чернігові.

А якщо ж вважати, що між чернігівцями Аверченком і Тарасовцем розташувався іще й, поки що, киянин-чернігівець Володимир Горбач, то ставки збільшуються до трьох.

Один із журналістів хотів послати у нокдаун Сергія Аверченка, закинувши, що він вніс до списку… свого племінника.

Голова обласного УДАРу почав в’яло відбиватися, мовляв, його висунула організація, та й племінник – розумній і успішний. Врешті-решт з’ясувалося - родич 223-й у списку і, щоб він прошов до паламенту, треба , аби партія набрала ледь не 100% голосів в Україні. Це ж виглядає, як фантастика. Посміялися.

А спочатку голова чернігівських ударівців розповів про програму партії, ухвалену на з’їзді. Повідомив , що відомий у Чернігові Віктор Лазар не потрапив до списків, але виконує потрібну роботу – очолює громадську приймальню партії в області.

Окрім того Аверченко показував партійні біцепси – розповів , що 99,3% кандидатів до парламенту УДАРу мають вищу чи кілька вищих освіт.

Детальніше на відео, що з’явиться пізніше.

Источник:  http://svoboda.fm/

   9-08-2012, 12:28   Просмотров: 802    Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.