Веб студия Паутинка Черниговский информационно развлекательный портал

РАЗДЕЛЫ


ПАРТНЕРЫиграть онлайн бесплатно


Украинская Сеть обмена трафиком

АВТОРИЗАЦИЯ

Имя пользователя:

Пароль:


Курс доллара Курс евро Курс рубля


Баннер

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«    Февраль 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 

Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

  Категория: Региональные новости   Автор: vadimklose   
Право на батьківство: вихід є!Якщо упродовж року регулярних статевих відносин без застосування протизаплідних засобів вагітність не наступає, молодій парі необхідно звернутися за медичною допомогою до спеціалістів.

При цьому обстеженню підлягають й чоловік, й жінка.

Сьогодні, за статистикою кожна п’ята пара в Україні є безплідною. Понад 3 мільйони пар не можуть зачати дитину традиційним способом. Відсоток жіночого і чоловічого безпліддя досягає 30%, ще 30% пар мають порушення репродуктивної функції в обох партнерів. Ця статистика серйозно впливає на демографічну ситуацію в нашій країні. За останні 20 років чисельність населення скоротилась майже на 6 млн.

Але мрії й сподівання цих молодих людей справджуються завдяки досягненням сучасної медицини. Справжнім порятунком для багатьох стає репродуктивна медицина. Довгий шлях обстежень та лікування для багатьох пар закінчується щасливим народженням малюка.Клініки цього профілю працюють в Україні вже досить давно. Однак, на жаль, часто таке лікування є недоступним для середньостатистичної молодої сім’ї. Зважаючи на цю проблему група компаній «Мать и дитя» ініціювала соціальний проект «Право на батьківство: вихід є!», за допомогою якого мешканці регіонів України, що мають проблеми з репродуктивним здоров’ям, протягом літа можуть пройти абсолютно безкоштовно програму базового обстеження в клініках мережі у Києві. В програму безкоштовної діагностики входить: консультація акушера-гінеколога, УЗД органів малого тазу, спермо грама.

За роки існування міжнародної мережі клінік «Мать и дитя» методом екстракорпорального запліднення («ЕКЗ», в народі – «зачаття у пробірці»), народилися тисячі малюків! Щороку російські і українські клініки «Мать и дитя» здійснюють близько 5 000 програм ЕКЗ.

Як зазначає Наталія Данкович, доктор медичних наук, акушер-гінеколог, репродуктолог та генеральний директор мережі клінік «Мать и дитя», безпліддя – лише тимчасова нездатність завагітніти, адже сучасні допоміжні репродуктивні технології дозволяють практично кожній сімейній парі народити власну дитину.

Источник:  http://svoboda.fm/

   2-08-2012, 12:23   Просмотров:     Комментариев:  0

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Каталог ссылок
Каталог ссылок
Предупреждение! Информация, расположенная на данном сервере, предназначена исключительно для частного использования в образовательных целях и не может быть загружена/перенесена на другой компьютер. Ни владелец сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие физические или юридические лица не могут нести никакой отвественности за любое использование материалов данного сайта. Входя на сайт, Вы, как пользователь, тем самым подтверждаете полное и безоговорочное согласие со всеми условиями использования. Авторы проекта относятся особо негативно к нелегальному использованию информации, полученной на сайте.